Data publikacji: 18. Luty, 2012. Ostatnia aktualizacja witryny:

Najczęściej Zadawane Pytania1. Czym jest portal GryPrzeglądarkowe.net.pl i jak korzystać z tej strony?

Portal GryPrzegladarkowe.net.pl ma za zadanie informować graczy o pojawiających się na rynku nowościach. Oprócz tego każdy gracz ma możliwość dodania dowolnej gry browserowej (czyli takiej, w którą gra się w przeglądarce internetowej).

2. Jak dodać grę do rankingu GryPrzegladarkowe.net.pl?

Wystarczy przesłać na adres redakcja@gryprzegladarkowe.net.pl wiadomość, w której podać należy adres danej gry przeglądarkowej, napisać kilka zdań na temat gry, dodać logo i/lub screeny.

3. Jak układany jest ranking GryPrzegladarkowe.net.pl?

System zlicza wszystkie głosy Internautów oddawane na poszczególne gry browserowe. Na ich podstawie obliczana jest średnia ocena i to właśnie na jej podstawie układany jest ranking TOP 10.

4. Jakie gry mogą wystartować w rankingu GryPrzegladarkowe.net.pl?

W rankingu umieszczamy tylko gry przeglądarkowe należące do wszystkich gatunków (MMO, RPG, zręcznościowe, z portali społecznościowych Facebook, Nasza Klasa, Google+, strategiczne, tekstowe) – jednym słowem wszystkie browserowe gry online, które subiektywnym zdaniem redakcji GryPrzegladarkowe.net.pl powinny znaleźć się w rankingu.

5. Jak często aktualizowany jest ranking?

Ranking aktualizowany jest w czasie rzeczywistym. Prezentowane w rankingu dane mogą być prezentowane z niewielkim, wynoszącym maksymalnie kilkanaście minut, opóźnieniem.

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: