Oto gra, która spodoba się każdej dziewczynie. Arena Mody porusza wszystkie lubiane przez nas tematy: od modnych ubrań, przez wizaż, piękne makijaże i karierę w świecie szołbiznesu

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,58 na 5
Oddanych głosów: 45
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Firefox Chrome

Recenzja gry Arena Mody

Chcesz sprawdzić, jak wypadniesz na tle innych dziewcząt grających w Arenę Mody? Stwórz szałową postać, o towarzystwo której będą ubiegać się najbardziej znane postaci świata sportu, muzyki i filmu.

Niesamowicie rozwinięta, oferująca mnóstwo różnorodnych zajęć wirtualna rzeczywistość tej gry wciąga nas mnogością opcji i bardzo ciekawym rozwiązaniom. Chociażby stworzenie postaci: tylu opcji prawdopodobnie nie widziałyście wcześniej w żadnej innej produkcji tego typu. Samych fryzur jest chyba kilkadziesiąt, nie mówiąc o kolorze włosów czy odcieniach skóry.

Screen z gry Arena Mody

Wykonuj zadania – otrzymasz za nie monety i punkty doświadczenia

Będziecie robiły karierę w firmie związanej ściśle z modą i urodą, gdzie profesjonalni fotografowie wykonają piękne zdjęcia – będą one zdobić okładki czasopism. Jednak zanim to nastąpi, musicie zainwestować w siebie.

Meble - gra Arena Mody

Tak, musicie wybrać meble do swojego wirtualnego domu

Kreacje, fryzury i makijaże wybieramy spośród dziesiątek opcji. Kiedy uznasz, że jesteś gotowa, możesz wziąć udział w pojedynku na tytułowej Arenie Mody. Na podstawie statystyk postaci zostanie wskazana zwyciężczyni starcia. Bierze się pod uwagę ubranie, dopasowanie poszczególnych elementów, ale również to, ilu masz przyjaciół, czy masz chłopaka itd.

Obsługa gry jest łatwa. Całość została przygotowana w języku polskim, więc wszyscy, którzy zdecydują się wypróbować tą aplikację, nie powinni mieć problemu z obsługą. Grafika jest ładna, kreacje naprawdę modne, to samo dotyczy makijaży czy wystroju wnętrz. Życzymy Wam powodzenia podczas podbijania świata wspaniałych ludzi!

 

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-dla-dziewczyn/arena-mody

Arenamody

Przypisano do kategorii: Gry dla Dziewczyn

Galeria - screeny

Kluby rozrywkiScreen z gry Arena ModyMeble - gra Arena Mody

Film: Arena Mody

Dwie minutki z grą: poznaj kilka elementów tej ciekawej aplikacji, w którą niewątpliwie będą grać głównie (a może nawet tylko) dziewczęta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: