W tej grze staniesz się prawdziwą celebrytką i zrobisz karierę gwiazdy filmowej, będziesz dobierać stroje do każdej z ról, chodzić na imprezy towarzyskie

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,28 na 5
Oddanych głosów: 29
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome IE FF

Recenzja gry CelebrityME VIP

W świat papparazzi, czerwonych dywanów, imprez branżowych i premier filmowych oraz muzycznych przeniesiesz się razem z tą produkcją dla marzycieli.

Każdy z Was, których pragnieniem jest zajrzenia za kulisy życia sław tak zwanego szołbizu, znajdzie w tej grze możliwość spełnienia swoich aspiracji. Standardowo już rozpoczęcie zabawy zaczynamy od wyboru płci oraz cech wyglądu awatara. Wśród opcji, jakie dali nam autorzy programu, jest między innymi kolor oczu oraz włosów, kształt twarzy, ust. Już w pierwszej scenie udajesz się na premierę nowego filmu, w którym oczywiście grasz jedną z głównych ról. Twoim zadaniem jest po pierwsze przygotować kreację do zadanego tematu, ale również wybór partnera, z którym odegracie romantyczne sceny niczym z Tytanica.

Screen 1

Pierwszym zadaniem jest przygotowanie wizerunku Twojej postaci

Potem będzie trzeba zająć się promowaniem swojej osoby w towarzystwie. Bywanie na imprezach to ważny element zawodu aktorki. Zawiązywanie znajomości jest niezbędne, aby poprawić reputację swojej osoby, jej poszczególne statystyki. Musisz być wystarczająco rozchwytywaną celebrytką, aby móc wziąć udział w danym filmie. Trzeba pokazywać się na sesjach zdjęciowych organizowanych dla paparazzi współpracujących z kolorowymi gazetami.

Screen 2

Ty na premierze filmu. Weź udział w sesji zdjęciowej, aby Twoje fotki pojawiły się w gazetach

W CelebrityME VIP znajdziecie kilka elementów. To gra społecznościowa, jest tutaj trochę podobieństw do popularnych, potocznie zwanych ubieranek. Przed rozpoczęciem kręcenia zdjęć do filmu musisz ubrać się odpowiednio do jego tematyki. Jeśli zrobisz to odpowiednio, dostaniesz bonus. Po premierze zobaczysz, jak recenzenci ocenili Twoją rolę w premierowym filmie. Jeśli prasa będzie Ci przychylna, stopniowo będziesz piąć się po szczeblach kariery celebrytki.

Cóż, pozostaje tylko życzyć Wam powodzenia. Bulwar Zachodzącego Słońca w Los Angeles czeka na pojawienie się nowej gwiazdy. Być może będziesz to właśnie Ty?

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-dla-dziewczyn/celebrityme-vip

celebrityme-vip

Przypisano do kategorii: Gry dla Dziewczyn, Gry na Facebooku

Galeria - screeny

Screen 1Screen 2sunset-boulevard

2 Komentarze do CelebrityME VIP

  1. Katka pisze:

    Zapowiada się interesująco, muszę ją wypróbować

  2. 19 Listopada 2017 pisze:

    Jak W Nią zagrać ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: