Wszyscy lubią nieskomplikowane w swych zasadach gry zręcznościowe takie, jak chociażby Magical Ride udostępniona użytkownikom Facebooka. Spróbuj już dzisiaj pokonać jak najdłuższy dystans podczas szalonego lotu na miotle!

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,66 na 5
Oddanych głosów: 139
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Firefox Chrome

Recenzja gry Magical Ride

Czy miotła może latać? Tak, pod warunkiem, że przeniesiesz się do świata, w którym korzystanie z magicznych zaklęć jest naturalną umiejętnością każdego jego mieszkańca. Odwiedź tą krainę i weź udział w szalonym wyścigu.

Wskakuj na swoją miotłę! Jest już gotowa do startu. Mała wróżka ma wielkie amicje, chociaż dopiero zaczyna uczyć się trudnej sztuki magicznej. W tej grze zręcznościowej sprawdzisz swój refleks, wystawisz swoją uwagę na próbę i postarasz się skoordynować swoje ruchy tak, by pokonać najdłuższy dystans.

Społecznościowa zręcznościówka na Facebooku nosząca wdzięczny tytuł Magical Ride polega na sterowaniu lotem zaczarowanej miotły. Jej właścicielka postanowiła pokonać trudny tor z porozrzucanymi ma nim przeszkodami. Stawką jest chwała i sława: kto doleci najdalej, zwycięży. Zmierzysz się z innymi użytkownikami portalu FB i znajomymi, którzy korzystają z tej aplikacji.

Screenshot z Magical Ride

Zbieraj monety, unikaj przeszkód, doleć jak najdalej. To trzy przykazania każdego oblatywacza mioteł z Magical Ride

Sterujesz lewym przyciskiem myszki: trzymaj go wciśniętego, aby miotła unosiła się. Jeśli puścisz guzik, miotła z dosiadającą jej wróżką zacznie spadać. Masz tylko jedną szansę: wynik będzie wliczany do rankingu. Głównymi utrudnieniami są statyczne i ruchome przeszkody porozstawiane w różnych miejscach. Uważaj więc – nie możesz ich dotknąć, bo to grozi utratą życia. Zwracaj też uwagę na monety: trzeba je zbierać, tak jak inne bonusy i powerupy.

Skucha

Jeśli zderzysz się z płonącą przeszkodą, skończysz jako kula ognia, więc… ostrożnie!

Gra Magical Ride jest fajną, nieskomplikowaną, świetnie wyglądającą i bardzo angażującą aplikacją. Smaku i emocji dodaje jej rywalizacja: przelatując trasę widzicie specjalne tablice, na których zaznaczony jest dystans i imię bezpośrednich Waszych rywali. Więc jak? Spróbujecie szczęścia? Życzymy Wam powodzenia.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-dla-dziewczyn/magical-ride

magical-ride

Galeria - screeny

Screenshot z Magical RideSkucha

Film: Magical Ride

Emocjonująca jazda na miotle między przeszkodami: pomóż wróżce dotrzeć jak najdalej, uwijaj się i wytęż swój wzrok. Czy jesteś wystarczająco dobry, aby pobić wszystkich?

2 Komentarze do Magical Ride

  1. marlenia pisze:

    ta gra jest super .Najlepsza gra na swiecie.

  2. Maciej pisze:

    Jedna z ciekawszych gier. Bardzo wciąga, fajna grafika, i właściwie każdy może w nią zagrać, bez względu na swój wiek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: