Wędruj między wyspami Oceanii, odnajduj przydatne przedmioty i zbuduj osadę, dzięki której przetrwasz. Darmowa gra w portalu społecznościowym NK.pl

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,95 na 5
Oddanych głosów: 56
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Firefox Chrome IE Opera

Recenzja gry Oceania NK

Znowu kłopoty… Jednak tym razem są tą przeciwności do pokonania. Dasz radę – wystarczy wypełniać kolejne zadania. Lubisz przygody, zagadki i gry o budowaniu? Oto aplikacja dla Ciebie.

Wyobraź sobie, że podróżujesz statkiem. Dopada Cię sztorm, który rozbija statek o brzeg. Statek nie nadaje się do dalszego rejsu. Oprócz małej tratwy, na dodatek uszkodzonej, nie masz nic. Jesteś na malutkiej wyspie, z której chcesz się wydostać. To twoje zadanie w grze Oceania na Naszej Klasie. Podróżujesz między wysepkami, wędrujesz po nich w poszukiwaniu przydatnych rzeczy, a odnalezione przedmioty starasz się wykorzystać jak najlepiej.

Codzienny bonus w grze Oceania

Za logowanie każdego dnia otrzymasz gratisową nagrodę

Musicie odnaleźć wyspę z idealnymi warunkami do stworzenia przyjemnego i wygodnego miejsca zamieszkania. To tam właśnie stworzycie farmę, dokupicie zwierzęta, postawicie budynki i będziecie podejmować następne wyzwania, za wykonanie których będziecie otrzymywać lukratywne nagrody.

Autorzy Oceanii postarali się o ładną grafikę i dźwięk, menu i wszystkie komunikaty wyświetlane są w języku polskim, a rozgrywka jest przyjemna, łatwa i relaksująca. Za codzienne logowanie otrzymujemy bonusy, na które składać się mogą różne przydatne przedmioty czy monety.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-dla-dziewczyn/oceania-nk

oceania_nk

Galeria - screeny

Wyspa Oceanii na Naszej KlasieCodzienny bonus w grze Oceania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: