Trójwymiarowa grafika wysokiej jakości to tylko jedna z najlepszych cech Riding Club Championships. W tej grze z końmi w roli głównej jest też miejsce dla Ciebie - będziesz jeźdźcem

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,73 na 5
Oddanych głosów: 160
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox

Recenzja gry Riding Club Championships

Są osoby, które oddałyby wszystko aby móc choć przez chwilę pobyć wśród koni, nie mówiąc o możliwości odbycia przejażdżki. Jeśli należysz do tej grupy, oto produkcja dla Ciebie.

Tak rozbudowanej i rozwiniętej technicznie gry o koniach bez instalacji prawdopodobnie jeszcze nie było. Zacznijmy zatem od grafiki. Pełne 3D i wszystko liczone w czasie rzeczywistym. Jeśli nic Ci to nie mówi, wyobraź sobie przestrzenie i hale, w których będziesz jeździć konno, przeskakiwać przeszkody, kurz będzie unosił się spod kopyt a wszystko będzie ruszać się niczym w rzeczywistości. Do tego wszystko wygląda bardzo realistycznie. To zalety wykorzysytania zaawansowanego silnika graficznego w grze Riding Club Championships. Ale to nie koniec zalet.

Screen Riding Club Championships

Ta piękna grafika trójwymiarowa jest zaletą wykorzystania pluginu Unity 3D. Jeśli go nie posiadasz, nie martw się – zainstaluje się automatycznie

W grze znajdziecie multum opcji i trybów rozgrywki. Misje treningowe pozwolą nauczyć się panowania nad wierzchowcem. Będziecie skakać przez przeszkody, galopować po zagrodzie aby zebrać wszystkie paczki i tak dalej. Kolejnym trybem zabawy są konkurencje, których wyniki wpływają na nasz ranking. Dwóch graczy – Ty oraz wylosowana osoba z Facebooka – muszą pokonać ten sam tor. Od Twoich umiejętności jeździeckich będzie zależeć, czy pokonasz konkurenta. Musisz jak najszybciej przejechać i przeskoczyć wszystkie przeszkody.

Riding Club Championships uczy również nawiązywania relacji ze swoim koniem. Musimy regularnie go pielęgnować, czyścić, dbać o kopyta, głaskać. Zadowolony koń będzie bardziej posłuszny podczas konkursów. W sklepie możecie dla swojego konika kupić kostki cukru, jabłka, a dla siebie na przykład czterolistną koniczynę, która przyniesie szczęście. W zakładce Stats możecie sprawdzić statystyki swoje – jako jeźdca oraz swojego konia. Rozdzielamy tutaj punkty doświadczenia. To element RPG tej produkcji, co jest miłym zaskoczeniem.

Czyszczenie konia

Twój koń musi być regularnie pielęgnowany. Lubi, kiedy się nim zajmujesz, więc rób to regularnie

Na koniec sterowanie/klawisze: strzałki – kierunki (przód, tył, lewo prawo). Cyfry od 1 do 4 to kolejne prędkości, z jakimi koń będzie się poruszać, przy czym 1 to zatrzymanie, 2 – stępa, 3 to kłus, 4 – cwał. Radzimy od razu po załadowaniu gry uruchomić pełny ekran. Robi się to po otwarciu okna ustawień – w prawym górnym rogu jest ikonka z kołem zębatym. Zaznacz opcję Enable Fullscreen mode i kliknij przycisk Apply. Od razu zobaczycie, jak fajnie wygląda wykreowany przez autorów świat ich produkcji.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-dla-dziewczyn/riding-club-championships

Riding Club Championships

Przypisano do kategorii: Gry dla Dziewczyn, Gry na Facebooku

Galeria - screeny

Screen Riding Club ChampionshipsCzyszczenie konia

6 Komentarze do Riding Club Championships

 1. koniaraa99 pisze:

  Jak dodać przyjaciół w tej grze (bo mam zadanie ) ? ;)

 2. kasia pisze:

  dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

 3. kiia pisze:

  faja gierka

 4. Joanna pisze:

  Bardzo lobię ta grę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Agata pisze:

  Jak szybko zdobyc diamenty?

 6. wiem jak zapraszać do znajomych pisze:

  ja wiem jak zapraszać do znajomych poprostu klikasz na imie gracza i klikasz to na samej gurze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: