Rozwiąż zagadkę prof. Bellowsa, postaraj się odkryć wszystkie jego tajemnice ukryte w grze z odnajdywaniem ukrytych obiektów pod tytułem Rodzinny Sekret, która została przygotowana w języku polskim z myślą o użytkownikach portalu społecznościowego Nasza Klasa

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,81 na 5
Oddanych głosów: 26
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox

Recenzja gry Rodzinny Sekret NK

Twój krewny, profesor Bellos zniknął zostawiając niedokończone dzieło. To portal, dzięki któremu przeniesiemy się w czasie i przestrzeni po to, aby rozwikłać zagadkę powstania świata. To nie jedyna łamigłówka, jaką trzeba będzie rozwiązać.Ale przecież właśnie coś takiego uwielbiacie! Wszyscy lubimy niespodzianki i zagadki, a jeśli jeszcze na dodatek jest to zrobione w konwencji gry przeglądarkowej z gatunku znajdź ukryte obiekty, to naprawdę niczego więcej nam nie potrzeba!

Rodzinny Sekret to konwencjonalna produkcja polegająca na odnajdywaniu na szczegółowym zdjęciu/rysunku wskazanych przez autorów przedmiotów. Masz do pomocy swoje oczy, ale również lupę (czy też szkło powiększające) oraz automatyczne wskaźniki, dzięki którym szybko wyklikasz właściwe obiekty z listy.

Screenshot: Rodzinny Sekret

Od ilości detali w każdej lokacji aż kręci się w głowie…

Każdy z poziomów przechodzić będziemy kilkukrotnie. Nie myślcie, że będzie dzięki temu łatwiej: będzie trudniej, bo lista przedmiotów do odnalezienia może być dłuższa, a obiekty będą lepiej ukryte, przez co trudniej je będzie odnaleźć na planszy.

Celem jest zebranie wszystkich czterech fragmentów mapy pozostawionej przez trochę zwariowanego, ale genialnego profesora B. Dokonanie tego spowoduje udostępnienie nam Altany Tajemnic, czyli sekretnego poziomu.

Niespodzianka czeka na tych z Was, którzy w ciągu pięciu kolejnych dni będą logować się do aplikacji Rodzinny Sekret. Otrzymacie za to… dostęp do nieznanej, bardzo tajemniczej lokacji prof. Bellowsa. Chyba zachęciliśmy Was wystarczająco do obejrzenia tej gry? Na co czekacie? Zagadki do rozwiązania czekają! Gra Rodzinny Sekret to udana produkcja, wersja polska sprawia, iż z pewnością skorzysa z niej wielu członków społeczności NK.pl. My w każdym razie – polecamy.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-dla-dziewczyn/rodzinny-sekret-nk

Rodzinny Sekret NK

Przypisano do kategorii: Gry dla Dziewczyn, Gry Nasza Klasa

Galeria - screeny

Screenshot: Rodzinny Sekret

Film: Rodzinny Sekret NK

Prezentujemy Wam świetną produkcję (w języku polskim), w którą bawić możecie się - oczywiście za darmo - na portalu Nasza Klasa. Szukajcie ukrytych przedmiotów i postarajcie się zrobić to jak najszybciej, ok? ;)

Jeden komentarz do Rodzinny Sekret NK

  1. kinga cach pisze:

    Gra poprostu genialna, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: