Czy prowadzenie szpitala jest trudne? Przekonaj się, że w grze Amateur Surgeon Hospital nawet amator poradzi sobie z tym zadaniem

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,00 na 5
Oddanych głosów: 18
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox IE

Recenzja gry Amateur Surgeon Hospital

Już motto autorów tej gry przyprawia o uśmiech na twarzy: „… bo każdy może mieć swój własny szpital…”. Czy rzeczywiście? Przekonajcie się sami!

Oto w Twojej głowie urodził się „świetny” pomysł. A dlaczego nie otworzyć szpitala? Przecież chirurdzy plastyczni zarabiają krocie. Może by tak spróbować szczęścia w tej branży? Jak pomyślałeś – tak uczyniłeś. Skleciłeś naprędce drewnianą budę. Jak można było się spodziewać, żaden inspektor nie chciał przyznać Ci licencji. Mimo to nie poddajesz się. Przecież jesteś uparciuchem, któremu nie łatwo wybić z głowy coś, co sobie zaplanowałeś.

Screen z gry Amateur Surgeon Hospital

Spójrzcie na to – jak Wam odpowiada styl graficzny? Nam bardzo. Wystarczy spojrzeć, by od razu parsknąć śmiechem

Produkcja nosząca tytuł Amateur Surgeon Hospital jest zaprzeczeniem wszystkiego, co do tej pory wiedzieliście o służbie zdrowia. Być może mieliście okazje poznać inne produkcje typu SimHospital itd. Tutaj koncepcja jest podobna, jednak odbita w krzywym zwierciadle. To humorystyczna, czasem trochę przerażająca, ale bardzo ciekawa propozycja, w której co chwilę będziecie pękać ze śmiechu.

Wielka Księga Chorób

Poplamiona i sfatygowana, jednak zawiera jedyną wiedzę, jaką tutejsi doktorzy się posługują

Świetna, karykaturalna grafika oddaje całkowicie zamysł autorów. Personel Twojego szpitala będzie składał się z podejrzanych typków i pseudo-specjalistów. Kloszard usiądzie przy recepcyjnym biurku a w pierwszym pokoju diagnostycznym znajdzie się ubrany w kominiarkę „lekarz”. Posługując się publikacją pod tytułem Wielka Księga Chorób ma nadzieję na to, że jego diagnozy będą trafne.

Oprócz humorystycznych aspektów Amateur Surgeon Hospital jest oczywiście grą ekonomiczną, bo – chociaż robiony amatorsko – Twój szpital musi przynosić przecież zyski. Będziesz swój ośrodek zdrowia rozbudowywał, poznasz choroby, o jakich pojęcia nie miałeś, ale zyskasz też (mamy nadzieję) grono stałych pacjentów. Powodzenia na nowej drodze zawodowej!

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-ekonomiczne/amateur-surgeon-hospital

Amateur Surgeon Hospital

Przypisano do kategorii: Gry Ekonomiczne, Gry na Facebooku

Galeria - screeny

Screen z gry Amateur Surgeon HospitalWielka Księga Chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: