Oto wielki dom towarowy pełen zabawek. W grze Toys"R"Us Towers zajmiesz się jego rozwiajnie, dostarczaniem towaru i obsługą klientów. Darmowa aplikacja na FB

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,20 na 5
Oddanych głosów: 15
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox IE

Recenzja gry ToySrus Towers

Przepiękny, ogromny, wielopoziomowy dom towarowy pełen zabawek… Każde dziecko i niejeden dorosły chciałby się tam znaleźć.Teraz mamy okazję to zrobić i żeby było ciekawiej, nie będziemy tylko klientem oglądającym towary na półkach. Stworzymy samodzielnie ogromny sklep zabawkowy. Wyobraź sobie jeden z gorących pod względem zakupowym okresów w roku: Mikołaj, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka. Wtedy właśnie zabawki sprzedają się najlepiej. Wielka firma postanowiła powierzyć Ci odpowiedzialne zadanie stworzenia praktycznie od zera wielkiego domu towarowego, w którym dzieciaki i ich rodzice znajdą wszystkie zabawki, jakie sobie można wymarzyć.

Zakasujemy rękawy i bierzemy się do roboty. Czas nagli a my jeszcze w przysłowiowym lesie. Trzeba wykorzystać dostępną przestrzeń jak najbardziej efektywnie. Wybieramy typy sklepów i umieszczamy je na poszczególnych kondygnacjach wieżowca. Otwieramy kolejne sklepy, zarabiamy wirtualną gotówkę i pniemy się po szczeblach kariery. Im wyżej zajdziemy, tym większe możliwości będziemy mieć. Oprócz zadań związanych z rozplanowywaniem poszczególnych obiektów na terenie domu towarowego musimy zająć się elementami handlowymi, czyli promocjami czy dostarczaniem towaru.


Każdy z oddziałów naszego domu towarowego możemy zobaczyć z bliska (skorzystaj z rolki na myszce). Przyjrzymy się dzięki temu nastrojom kupujących i detalom każdego ze sklepów składających się na cały dom towarowy. Można włączyć też tryb pełnoekranowy. Toys”R”Us to fajna propozycja dla myślących graczy, którzy chcieliby spróbować swych sił w roli managera wielkiego sklepu zabawkowego.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-ekonomiczne/toysrus-towers

toysrus-towers-facebook

Przypisano do kategorii: Gry Ekonomiczne, Gry na Facebooku

Galeria - screeny

screen-1-toys-r-usscr2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: