Gwiezdne Wojny (czyli Star Wars) to teraz jedna z części Angry Birds? Tak, wszystko się zgadza - wystrzeliwuj ptaki z procy i niszcz budowle kosmicznych świń

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,58 na 5
Oddanych głosów: 60
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox IE

Recenzja gry Angry Birds Star Wars

Tytułowe Ptaki i ich odwieczni wrogowie – Świnie, przenoszą się do świata Gwiezdnych Wojen, gdzie będą toczyć batalie. Nowa odsłona gry Angry Birds z podtytułem Star Wars dostępna jest również w darmowej wersji na Facebooku.

Mamy kolejną wersję znanej i lubianej przez miliony gry, nas natomiast interesuje przeglądarkowa odmiana tej aplikacji. Tym razem wykorzystano jako motyw przewodni kosmiczną sagę Lucasa. Przenosimy się do świata Star Wars, gdzie pokonamy kilkadziesiąt poziomów rozmieszczonych w różnych miejscach związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Udamy się na planetę Tatooine, odwiedzimy siedzibę tego złego, czyli Gwiazdę Śmierci i odbierzemy nauki od stamego Mistrza Jedi. Wszystko oczywiście zrobione w prześmiewczym tonie i już intro (które możecie zobaczyć na filmiku opublikowanym pod naszą recenzją) swoją muzyką może wywołać salwy śmiechu.

Angry Birds Star Wars to oczywiście wspaniała zabawa: rozwalanie budowli należących do świń wystrzeliwanymi z procy ptakami jest zajęciem bardzo relaksującym, którym można wypełnić kilka godzin ciurkiem nie zauważając upływającego czasu. Czekają na Was nowe powerupy, których działanie – a jakże – musiało być oparte na tym, czym dysponowali bohaterowie Gwiezdnych Wojen: są miny czasowe, jest laserowa proca i inne bajery. Scenerie związane z miejscami znanymi z filmu zmodyfikowano tak, aby nie było wątpliwości, że tutaj głównymi bohaterami są Świnie i Ptaki.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-facebook/angry-birds-star-wars

Angry Birds Star Wars Facebook

Przypisano do kategorii: Gry na Facebooku

Galeria - screeny

gra_angry_birds_StarWars_facebooks0-angry-birdsspecjalne-ataki

Film: Angry Birds Star Wars

Przedstawiamy intro i pierwsze poziomy gry. Jak widzicie, wszystko związane ze Star Wars. Angry Birds w nowej odsłonie jest jeszcze lepszą i bardziej zabawną propozycją

2 Komentarze do Angry Birds Star Wars

  1. Filip pisze:

    fajne ale zamało wybuchów

  2. dolk pisze:

    vgv bgkhdh cgkjjhc ztiuyeweybv dryyuv sdfgh xdjkjh crikoeuf756gtb g6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: