Prowadź warsztat, remontuj samochody, startuj w wyścigach i wystawiaj odpicowane bryki na wystawie aut. Masz wybór: gra Car Town dostępna jest na NK i FB

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,72 na 5
Oddanych głosów: 113
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski hiszpański portugalski angielski turecki francuski
Wspierane przeglądarki: Internet Explorer Chrome Firefox

Recenzja gry Car Town

Kariera kierowcy wyścigowego czeka. Musisz być samowystarczalny – w tej grze oprócz umiejętności za kółkiem liczy się również umiejętność prowadzenia własnego samochodowego biznesu.

Garaż pełen lśniących, szybkich, stuningowanych samochodów, kolejne wygrane wyścigi i sława… Marzenia, ale teraz możecie je spełnić! Wystarczy zagrać w Car Town, aplikację teraz dostępną również na Naszej Klasie (już od jakiegoś czasu można było w nią grać na FB). Jak to zwykle bywa, na spełnienie marzeń trzeba sobie zapracować. Nie inaczej jest tutaj: jesteś właścicielem warsztatu samochodowego, do którego zgłaszają się właściciele aut z różnymi prośbami. Musisz dysponować odpowiednio wydajnym warsztatem, w którym nie może zabraknąć rąk do pracy – zatrudnić trzeba pomocników.

Screen - gra Car Town

Wiele autentycznych torów czeka, aż pojawisz się na nich w celu wygrania wyścigu

Zarobione w ten sposób pieniądze zainwestujesz w sprzęt i samochody. Możliwości tuningowania jest bardzo dużo. Każde auto możesz skonfigurować tak, jak Ci się podoba. Ilość kombinacji, w jakich wystąpić może dany samochód jest tak dużo, że znalezienie dwóch identycznych wozów graniczy z cudem. Takie wychuchane i dopieszczone cacuszko możesz sprzedać lub spróbować szczęścia na wystawie – jeśli znajomi zagłosują na Twój samochód, zgarniesz pierwszą nagrodę.

Aplikacja jest dostępna w języku polskim na NK.pl, natomiast na Facebooku mamy do dyspozycji angielski, hiszpański, turecki, portugalski i francuski.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-facebook/car-town

car_town

Przypisano do kategorii: Gry na Facebooku, Gry Nasza Klasa

Galeria - screeny

przed_wyscigiemscreen1Screen - gra Car Town

Film: Car Town

Tak prezentuje się CarTown na Naszej Klasie. Auta wyglądają fajnie. Ta aplikacja z pewnością będzie jedną z moich ulubionych

Jeden komentarz do Car Town

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: