Farmerska gra ekonomiczna na Naszej Klasie: Ale Folwark! Buduj gospodarstwo, zbieraj plony, hoduj zwierzęta i handluj z innymi

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,38 na 5
Oddanych głosów: 24
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Firefox Internet Explorer Chrome

Recenzja gry Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.

Na wstępie jesteśmy Wam winni wyjaśnienie, co oznacza słowo wykorzystane w tytule tej produkcji. Dzisiaj jest już bardzo rzadko używanym określeniem. Dawniej słowo to oznaczało duże gospodarstwo i budowle stojące w jego obrębie. Folwark był częścią częścią większej całości należącej do jednego właściciela. Wyraz pochodzi od niemieckiego „Volverk”.

Budujemy Folwark

Oto widok na Twoje gospodarstwo rolne

Właście przybyłeś na swoje włości. Tutaj Rycerz Zawisza pomoże stworzyć jedyne i niepowtarzalne gospodarstwo: prężnie prosperujące, produkujące świeże plony. Zaczniesz od zdobycia niezbędnej wiedzy do tego, aby potrafić zebrać z pól dojrzałą pszenicę, warzywa i owoce.

Gra zawiera dogłębnie zapewne przez Was już poznane mechanizmy. Rośliny muszą zostać wysiane na przygotowanych polach. Nawożone plony szybciej będą dojrzałe. Zebrane warzywa, owoce i zboża powędrują do magazynów. Jeśli wybudujesz szereg niezbędnych budynków, takich jak np. chata drwala, otrzymacie dostęp do nowych możliwości i funkcji. Każda farma to również cała kolekcja zwierząt hodowlanych, drzew i ozdób. Będziecie mogli też skorzystać z różnorodnych pomocy, a jeśli poprosicie znajomych z pewnością nie odmówią w rozbudowywaniu Waszych folwarków.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-farmerskie/ale-folwark

Ale Folwark NK

Przypisano do kategorii: Gry Farmerskie, Gry Nasza Klasa

Galeria - screeny

Budujemy FolwarkSklep na Folwarku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: