Czary-mary! Świat FantasyRamy, farmerskiej gry online, czeka na wszystkich chętnych, którzy zechcą pomóc jej mieszkańcom uporać się z niebezpieczeństwem

Głos oddany
15 votes, average: 4,07 out of 515 votes, average: 4,07 out of 515 votes, average: 4,07 out of 515 votes, average: 4,07 out of 515 votes, average: 4,07 out of 5
Ocena graczy: 4,07 na 5
Oddanych głosów: 15
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox IE

Recenzja gry FantasyRama

W szkole wróżek rozpoczyna się właśnie kolejny semestr. Ciekawe, jakich nowych magicznych sztuczek się nauczysz. Gotowi na nową przygodę?

Tą krainę może poznać tylko spostrzegawcza i wrażliwa osoba. FantasyRama jest bowiem światem niedostępnym dla zwykłych śmiertelników. Leży gdzieś wśród kniei zamieszkałych przez stworzenia, o których istnieniu nie mieliśmy do tej pory pojęcia. Wróżki i elfy, ale kto poza tym? Ograniczeniem może być tylko Twoja fantazja. Tutaj nie ma żadnych barier i ograniczeń.

FantasyRama - screen1

Kolorowy ogród pełen roślin o magicznych właściwościach - świat gry FantasyRama

Do tej pory mieszkańcy FantasyRamy radzili sobie doskonale sami. Jednak pojawiło się niebezpieczeństwo, z którym poradzić sobie nie mogą. Dlatego potrzebna jest pomoc kogoś takiego, jak Ty. Wypełnij misje, wykonaj szereg zadań i postaraj się wykorzystać magiczne moce elfów i wróżek.

FantasyRama - screen2

Rośnijcie, magiczne rośliny. Potrzebujemy Was

Gra polega na pielęgnowaniu magicznego ogrodu. Pod tym względem produkcja przypomina inne gry farmerskie: siejemy, podlewamy i plewimy nasze uprawy. Wytyczamy grządki, po czym z pomocą magicznych mocy staramy się jak najszybciej zebrać gotowe plony. Ważny jest wygląd całego ogrodu: mamy do dyspozycji mnóstwo ozdób, elementów dekoracyjnych. Jak przystało na magiczne miejsce – wszystko wygląda niesamowicie.

FantasyRama jest ciekawym urozmaiceniem i nowością wśród farmerskich gier internetowych. Przygotowana po polsku, z wielką dbałością o detale, stanie się z pewnością ulubioną aplikacją dla wielu z Was.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-farmerskie/fantasyrama

fantasyrama

Przypisano do kategorii: Gry dla Dziewczyn, Gry Farmerskie

Galeria - screeny

FantasyRama - screen1FantasyRama - screen2screen3

Film: FantasyRama

Oto tutorial do gry FantasyRama. Na filmie zobaczycie kilka pierwszych zadań, jakie wykonacie na magicznej farmie

Jeden komentarz do FantasyRama

  1. nataliawrobel pisze:

    gra jest super

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: