Połączenie gry farmerskiej i ekonomicznej: Flower Shop polega na prowadzeniu kwiaciarni. Wszystkie kwiaty sama posiejesz i zbierzesz

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,63 na 5
Oddanych głosów: 16
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: FF IE Chrome

Recenzja gry Flower Shop

Przepiękne, kolorowe kwiaty w ogrodzie a przy nim mały sklepik, w którym przygotowane samodzielnie bukiety sprzedasz swoim klientom.

Opisywana aplikacja to farmerska gra ekonomiczna. Stajesz się właścicielem (chyba raczej właścicielką, bo jest to produkcja skierowana głównie dla dziewczyn – Przyp. Naczelny) małego ogródka oraz kwiaciarni. Rozpoczynając zabawę masz kilka rabatek, a w sklepie dwie lady, na których wystawisz towar.

Gra Flower Shop - Kwiaciarnia

Miejsca mało, ale na początek wystarczy

Po uruchomieniu gry zwróćcie uwagę na strzałki – będą wskazywać kolejność wykonywanych czynności. Nauczycie się przy ich pomocy zasad rozgrywki. Gotowe do sprzedaży kwiatki trzeba ściąć, a gotowe bukiety wystawić w sklepiku. Puste rabatki trzeba obsiać – robi się to poprzez zakup nasion w sklepie. Żeby móc rozbudować ogród, należy uprzątnąć teren z kamieni i chwastów.

Ogród z kwiatami

Kwiaty gotowe do zbioru! Trzeba je ściąć i zanieść do kwiaciarni

Później otrzymywać będziecie zadania, np. „posiej 4 rabatki stokrotek” czy „zbierz gerbery”. Misje są łatwe, za ich wykonanie dostaniecie nagrody. Korzystając ze specjalnych przedmiotów, takich jak magiczne różdżki czy specjalny sprej, możecie na przykład przyspieszyć wzrost kwiatów, natomiast w specjalnym laboratorium stworzycie własne, nowe gatunki roślin.

Każda, nawet wirtualna kwiaciarnia, oprócz bukietów oferować musi stylowe przybrania czy wazony. Nie inaczej jest w opisywanej tutaj grze. Trzeba też dbać o wyposażenie i wystrój sklepiku: lustra, obrazy, lady, ale również elementy dekoracyjne do postawienia przed sklepikiem – wszystko to znajdziecie w zakładce „market” przechodząc między poszczególnymi kategoriami. Powodzenia w prowadzeniu swojego kwiatowego biznesu!

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-farmerskie/flower-shop

gra_flower_shop

Galeria - screeny

Gra Flower Shop - KwiaciarniaOgród z kwiatami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: