Zostań księżniczką lub księciem i razem ze swoimi poddanymi zadbaj o swoją wioskę w grze Wesoła Osada. Wykonuj zadania i odkrywaj kolejne rozdziały swojej wielkiej przygody

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,30 na 5
Oddanych głosów: 110
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Internet Explorer Firefox

Recenzja gry Wesoła Osada

Wioska potrzebuje przywódcy, więc wyciągnij pomocną dłoń i wykorzystaj swoje wszystkie atuty aby wprowadzić tutaj ład i porządek. Żeby nie było tak łatwo Twoje zadanie utrudniać będą niezbyt mili Rzymianie.

Potrzebna jest osoba, taka jak Ty: urodzony lider, którego mądra głowa i wrodzone zdolności przywódcze pozwolą zorganizować chaotyczne jak na razie życie w osadzie. Dasz dobry przykład mieszkańcom, którzy ochoczo przystąpią do swoich zadań. Już wkrótce ta Wesoła Osada nie będzie taką tylko z nazwy.

Gra Wesoła Osada NK

Duże postacie, wyraźne budynki i przepiękna, niczym bajkowa kolorystyka - gra Wesoła Osada na Naszej Klasie w całej okazałości

Udostępniona użytkownikom portalu społecznościowego Nasza Klasa gra pod tytułem Wesoła Osada do łącząca w sobie elementy strategii i ekonomii, ale również rozwiązania znane z gier farmerskich aplikacja, która dzięki prostocie obsługi oraz całkowitemu spolszczeniu ma szansę trafić do szerokiego grona odbiorców. Zarządzacie osadą położoną gdzieś w środku puszczy i wszyscy w redakcji gryprzegladarkowe.net.pl byliśmy zgodni: to zajęcie jest bardzo wciągające. Tutaj wcielicie się w rolę księcia lub księżniczki i dając przykład innym poddanym wykonywać będziecie różnego typu czynności. Mieszkańcy potrzebują żywności, więc postaracie się o efektywne wykorzystanie należących do Was terenów rolniczych.

W każdej wiosce potrzebni są uzdolnieni rzemieślnicy, tacy jak np. kowal, którzy do działania wymagają odpowiedniego budynku. Będziecie więc stopniowo rozbudowywać swoją osadę o nowe obiekty, poszukiwać skarbów i odkrywać tajemnice okolicznych miejsc. Z czasem, na wyższych poziomach doświadczenia odblokujecie nowe możliwości, powiększycie osadę, która przekształci się w małe miasteczko a kto wie, być może w wielkie królestwo?

Dekoracje specjalne w Wesołej Osadzie

Specjalne dekoracje, przedmioty, rośliny i budynki w Wesołej Osadzie możecie kupić za walutę premium, czyli eurogąbki

Jak już wspomniano, Wesoła Osada została przygotowana w języku polskim a na początkowym poziomie zaznajomieni zostaniecie z zasadami gry. Możliwa jest rozgrywka na pełnym ekranie. Zaimplementowano szereg funkcji społecznościowych, bonusy a wśród wielu budynków i innych przedmiotów znajdziecie również specjalne elementy dostępne za eurogąbki, czyli walutę premium.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-farmerskie/wesola-osada

Wesoła Osada

Galeria - screeny

Zadania Wesoła OsadaGra Wesoła Osada NKDekoracje specjalne w Wesołej Osadzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: