Nowa gra typu dopasuj 3 - Blockolicious to szybkie tempo i wciągająca zabawa na długie godziny. Aplikacja dostępna na Facebooku

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,86 na 5
Oddanych głosów: 7
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Firefox Chrome IE

Recenzja gry Blockolicious

Nowatorska, (dosłownie) soczysta gra z gatunku „dopasuj 3″. Tego potrzebowaliśmy! Jak się za chwilę przekonacie wciąż jest miejsce na nowe idee, które potrafią odświeżyć ten lubiany gatunek.

Wydawało się, że nie da się już wymyślić czegoś nowego w obrębie gier z gatunku dopasuj trzy te same elementy. Jednak myliliśmy się, bo pojawiła się aplikacja wnosząca tak zwany powiew świerzego powietrza. Jakie są zasady zabawy? Należy łączyć ze sobą trzy lub więcej znajdujących się obok siebie elementów. No i w Blockolicious to się nie zmieniło. Jednak autorzy rozwinęli koncepcję. Elementy nie znikają z planszy, jak ma to miejsce w większości gier tego typu, lecz łączą się w jeden. Wewnątrz takiej pojedynczej bańki znajduje się sok, którego ubywa z upływem czasu. Po tym, jak sok zupełnie zniknie, element usuwany jest również z planszy. Jeśli uda nam się połączyć trzy wypełnione sokiem kwadraty, dostaniemy bombę, po kliknięciu której likwidujemy wszystkie elementy danego koloru. Tak jest w trybie Sprint, w którym mamy dwie minuty na zdobycie najwyższego wyniku.

Tryby rozgrywki w Blockolicious

Możemy grać w trybie Sprint lub Marathon

Oprócz niego Blockolicious oferuje tryb Marathon. W nim ilość soku w utworzonych z połączenia kilku elementach bańkach nie znika. Drugi tryb jest trudniejszy: nieruchome elementy z sokiem w środku mogą być zlikwowane tylko przez połaczenie tych samych elementów. Na szczęście możemy skorzystać (zarówno w trybie Marathon jak i Sprint) z przydatnych powerupów, które pomogą usunąć z planszy elementy.

Screen Blockolicious

Grafika to mocna strona gry Blockolicious, ale gameplayem produkcja ta przebija wszystko, co do tej pory poznaliście w gatunku "dopasuj 3"

Możemy obiecać Wam jedną rzecz: jeśli raz uruchomicie Blockolicious na Facebooku, długo nie oderwiecie się od tej gry. Mało która produkcja może konkurować z opisywaną tutaj aplikacją. To absolotny top i propozycja, którą trzeba koniecznie zobaczyć.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-logiczne/blockolicious

Blockolicious Facebook

Przypisano do kategorii: Gry Logiczne, Gry na Facebooku

Galeria - screeny

Tryby rozgrywki w BlockoliciousScreen Blockolicious

Film: Blockolicious

Oto jedna runda w trybie Sprint - w recenzji nie wspomnieliśmy o oprawie graficznej, ale tą ocenicie sami oglądając poniższy film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: