Cofnij się do czasów prehistorycznych, w których na ziemi żyły dinozaury i pterodaktyle. W grze Bubble Age należącej do logicznych łamigłówek typu dopasuj 3 będziesz przechodzić kolejne z wielu dostępnych poziomów i pobijać rekordy dzięki niesamowitym boosterom

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,52 na 5
Oddanych głosów: 21
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox

Recenzja gry Bubble Age

Ta produkcja zwraca na siebie uwagę głównie z powodu wspaniałej oprawy audiowizualnej. Oprócz tego przyciąga wysoką grywalnością.

Aby przejść na następny poziom musisz po swym najlepszym strzale zbić minimum 10 baniek. To gwarantuje zwycięstwo. Reszta zasad – cóż, znana i nie warto do tego wracać. Z dużej procy wystrzeliwujemy podawane przez towarzyszkę życia kule. Rób tak, aby zbijać grupy baniek identycznego koloru. Czy to jest jasne? No pewnie…

Screenshot z gry Bubble Age

Towarzyszka będzie podawać kule gotowe do wystrzału. Celowanie to Twoja rola!

Co nowego? Jeśli chodzi o rozgrywkę, raczej niewiele. Jednaj jeśli przyjrzeć się screenom zauważycie świetną grafę. Co oprócz tego? Fajne boostery/wspomagacze, których działanie wyglądad na ekranie bardzo efektownie. W Bubble Age zrezygnowano z limitu czasowego. Z innych ciekawostek trzeba wspomnieć o możliwości podmiany kul (robimy to z pomocą spacji). Masz więc wybór między dwoma kolorami kul, jakie chcesz wystrzelić. Każdy poziom możesz przejść w trzech klasach (z prawej strony ekranu znajduje się miernik pokazujący, ile gwiazdek otrzymasz za przejście levelu).

Poziomy Bubble Age

Przemierzysz cały kontynent pokonując kolejne poziomy gry Bubble Age. Nawet mapka została przygotowana bardzo starannie,a Twoja postać jest fajnie animowana

Jako ciekawostkę podamy jeszcze coś, co podczas testów udało nam się zauważyć. Na mapce widnieje flaga USA, a po jej kliknięciu rozwija się menu z innymi. Jedną z nich jest… flaga polski, więc możemy się spodziewać, że wkrótce pojawi się nasza wersja językowa Bubble Age. Nie jest to niezbędne przy tego typu aplikacjach, ale to miły akcent i ukłon w naszą stronę.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-logiczne/bubble-age

Bubble Age

Przypisano do kategorii: Gry Logiczne, Gry na Facebooku

Galeria - screeny

Screenshot z gry Bubble AgePoziomy Bubble Age

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: