Bawimy się w układanie kolorowych baniek: Bubble Popp to logiczna gra typu dopasuj 3 te same elementy. Nie jest nowatorska czy przełomowa, ale

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,90 na 5
Oddanych głosów: 20
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox IE

Recenzja gry Bubble Popp

Kulkowego szaleństwa nigdy dosyć. Udaj się do podwodnej głębiny, gdzie będziesz starać się upchnąć jak najwięcej kolorowych pęcherzyków powietrza.

Inna sceneria, inna historia, ale zasady wciąż niezmienne. Wystrzeliwujemy kolorowe pęcherzyki – bańki powietrzne. W jaskini układają się one w obok siebie. Musisz tak celować muszlą, z której bańki wylatują, aby w jaskini jak najbliżej siebie znalazły się kulki tego samego koloru. Najlepiej będzie, jeśli się ze sobą zetkną. W Bubble Popp nic się nie zmieniło: to aplikacja logiczna typu dopasuj 3 i Waszym zadaniem będzie pokonać każdy z poziomów jak najszybciej.

Screenshot: Bubble Popp

Miła, kolorowa, przyjemna kolorystyka. Można pograć, jest całkiem całkiem

Poziomów jest dużo, na każdym coraz trudniej, jeśli zbierzecie wystarczającą ilość monet będziecie mogli sobie dokupić specjalne bonusowe przedmioty, które dają nam specjalną moc podczas rozgrywki. Dodatkowy czas, specjalne wystrzały i wiele innych atrakcyjnych rzeczy. Podczas wystrzeliwania mamy cały czas dostępną pomoc w postaci kropkowanej linii – pokazuje ona, dokąd poleci wystrzelona kulka.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-logiczne/bubble-popp

Bubble Popp

Przypisano do kategorii: Gry Logiczne, Gry na Facebooku

Galeria - screeny

Screenshot: Bubble Popp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: