Podszkol się z angielskiego, rozwiązuj logiczne zagadki i zgromadź kolekcję muzealnych eksponatów w grze Find&Climb - wspinaj się na Wieżę Czasu i odnajduj nowe przedmioty

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 2,91 na 5
Oddanych głosów: 11
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski hiszpański portugalski
Wspierane przeglądarki: Chrome FF IE

Recenzja gry Find & Climb

Bardzo znana i wpływowa pani archeolog imieniem Julia pracuje nad stworzeniem najlepszego muzeum na świecie.Aby osiągnąć swój cel musi stworzyć kolekcję niesamowitych eksponatów, które przyciągną odwiedzających. W pracy pomaga jej trochę postrzelony asystent Smith. Aktulanie para naukowców podróżuje po świecie w poszukiwaniu przedmiotów będących najwspanialszymi historycznymi dziełami stworzonych ludzką ręką wieki temu.

W grze wcielisz się w rolę Smitha. Będziesz wspinał się na tak zwaną Wieżę Czasu i rozwiązywał kolejne zadania, za które nagrodą będą nowe eksponaty do muzeum Tworzonego przez Julię. Gra podzielona jest na poziomy: Smith to sprytna małpka, która wspina się po wielkiej wieży. Każde piętro to nowe zadania. Składają się one z serii mini-gier. Jeden ich rodzaj to swego rodzaju test na spostrzegawczość. Dostajemy zadanie, np.: znajdź przedmioty, jakie można znaleźć w lesie. Na planszy pojawiają się porozrzucane różnorodne przedmioty, a my musimy wskazać właśnie te, o które poprosił nas komputer.

Wieża Czasu - gra Find and Climb

Czy zdołasz przedostać się na szczyt Wieży Czasu i odnaleźć wszystkie eksponaty?

Po drodze spotykamy też różne postaci – chcą podarować jeden z przedmiotów do kolekcji, jednak trzeba najpierw zagrać z nimi w gierkę typu „znajdź różnice”. Pojawiają się dwa obrazki a Ty musisz wskazać te elementy, które nie są identyczne.

Znajdź różnice - gra Find and Climb

Kolejna z minigierek w Find and Climb: trzeba znaleźć elementy, które różnią oba obrazki

Gra Find&Climb dostępna jest m.in. po angielsku, brak j. polskiego, co ma swoje wady i zalety. Do tych drugich zaliczyć można edukacyjne aspekty: starsze dzieci i młodzież mogą podszlifować swój angielski, trzeba bowiem zrozumieć polecenie na danym poziomie i wykonać je prawidłowo. Ogólnie gra jest przyjemna i wciągająca, posiada też elementy edukacyjne – każdy przedmiot zgromadzony do muzealnej kolekcji to również ciekawostka z nią związana – Julia zawsze ma coś ciekawego na ich temat do powiedzenia!

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-logiczne/find-climb

Find & Climb

Przypisano do kategorii: Gry Logiczne, Gry na Facebooku

Galeria - screeny

Wieża Czasu - gra Find and ClimbZnajdź różnice - gra Find and Climb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: