Zręcznościowo-logiczna produkcja na NK pt. Misja Magazyn: wykaż się sprytem oraz cierpliwością, uporządkuj paczki na stacji kosmicznej

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,57 na 5
Oddanych głosów: 7
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: IE FF Chrome

Recenzja gry Misja Magazyn

Na stacji kosmicznej zdarzył się wypadek, w wyniku którego zawartość jej ładowni została rozrzucona. Musisz tutaj posprzątać czym prędzej.

Kursorem myszy wskazujesz miejsce, do którego udać się ma Twój kosmiczny magazynier. Jest on wyposażony (a jakże) w wynalazki XXI wieku: dzięki polu magnetycznemu możesz precyzyjnie przenosić przedmioty rozrzucone po magazynie.

Gra Magazyn NK - screen 1

Fajna grafika 3d w grze Magazyn na Naszej Klasie

Zadanie gracza jest proste i jasne: wszystkie pakunki trzeba umieścić poza linią koloru niebieskiego. Jednak musisz się uwijać. Czas biegnie szybko, a im szybciej wykonasz zadanie, tym wyższy bonus na zakończenie poziomu otrzymasz. Z upływającym czasem związana jest jeszcze jedna niedogodność: wskaźnik naładowania pola magnetycznego cały czas się zmniejsza bez względu na to, czy korzystasz z niego, czy nie. Jednak kiedy włączasz pole magnetyczne, jego zużycie jest pięciokrotne.

Potrzebna będzie chwila na przyzwyczajenie się do bezwładności panującej w przestrzeni kosmicznej. Wyhamowanie Magazyniera z pełnej prędkości wymaga czasu. Bez włączonego pola magnetycznego przenoszony ładunek może wypaść, dlatego ruchy muszą być precyzyjne i dokładne. Zrób sobie plan działania, dopracuj swoje ruchy i pamiętaj, że czas jest ograniczony. Do dyspozycji graczy w Misji Magazyn oddano 3 poziomy o różnej trudności. Czy pobijesz rekord Naszej Klasy? Spróbuj.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-logiczne/misja-magazyn

misja_magazyn

Przypisano do kategorii: Gry Logiczne, Gry Nasza Klasa, Zręcznościowe

Galeria - screeny

poziomymisja_magazyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: