Być może jeszcze nie mieliście okazji poznać Zuma Blitz, a nawet jeśli to i tak musicie sprawdzić nową wersję tej aplikacji na Facebooku

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,24 na 5
Oddanych głosów: 17
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: FF Chrome Internet Explorer

Recenzja gry Zuma Blitz

Aplikacja cieszy się dużą popularnością, którą jeszcze powiększa z każdą aktualizacją poprawiającą i tak przecież dobry tytuł. Jak długo ta jedna z najbardziej znanych „gier w kulki” będzie cieszyć odbiorców?

Aktywni użytkownicy Facebooka lubiący publikowane tam gry nie mogli nie usłyszeć o Zuma Blitz. Dzisiaj to już wręcz kultowa aplikacja rozrywkowa, do której podejść można o każdej porze na dowolną ilość czasu, aby w minutowych rundach zmagać się z coraz bardziej skomplikowanymi układami kolorowych kul toczących się w wydrążonych w kamieniu drogach.

Obrazek z ZumaBlitz

W środku znajduje się żabopodobny twór – nim sterujesz i strzelasz kulami w kierunku tych poruszających się po planszy

W ciągu 1 minuty musisz uzyskać jak największą ilość punktów. Robimy to wystrzeliwując różnobarwne kule w stronę tych poruszających się torami – będą przesuwać się aż trafią do otworów – wtedy nastąpi przedwczesny koniec gry. Dlatego musisz tak ułożyć swoją strategię, aby usuwać z planszy zestawy elementów, uzyskując przy tym jak najwięcej puntów poprzez układanie tak zwanych kombosów (kombinacje kilku usunięć następujących po sobie).

Od czasu do czasu pojawiają się też dodatkowe przedmioty, za których zestrzelenie dostaniemy bonusowe punkty i wspomagacze. Im więcej kombinacji osiągniemy, tym mnożnik punktów będzie wyższy. To tyle, jeśli chodzi o zasady zabawy. Pewnie chętnie obejrzycie filmik pod naszą recenzją, który dla tych nie znających jeszcze ZumaBlitz będzie idealną prezentacją tego tytułu.

Oprócz rozgrywki autorzy proponują nam również różnorodne urozmaicenia. Wspomagacze oraz możliwość odblokowywania nowych plansz w nagrodę za osiąganie kolejnych poziomów doświadzenia czy też udział w rankingu najlepszych. Będziecie też kolekcjonować rzadkie przedmioty otrzymywane za przejście plansz.

Zuma Blitz jest znakomitą propozycją, a na taką naszą ocenę składają się przede wszystkim duża grywalność, świetna oprawa graficzna i dźwiękowa, ale także fakt, iż korzystać z niej możemy naprawdę za darmo.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-logiczne/zuma-blitz

Zuma Blitz

Przypisano do kategorii: Gry Logiczne, Gry na Facebooku

Galeria - screeny

Obrazek z ZumaBlitzSceen 2 - powerupy w Zumablitz

Film: Zuma Blitz

Zamiast słów... Kilka minut rozgrywki w Zuma Blitz będzie dobrą rozrywką i relaksem. Takich gier potrzebujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: