Przeglądarkowa gra fantastyczna pt. Gwiezdni Piraci: handluj, podbijaj galaktyki i walcz z kosmicznymi piratami. Ulepszaj swój statek kosmiczny i nie daj się pokonać

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,67 na 5
Oddanych głosów: 9
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox Internet Explorer

Recenzja gry Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.

Oto odwiedzasz zimny i bezwzględny świat pogrążony w wielkiej wojnie. Tutaj wszyscy są sobie wrogami. Nie możesz nikomu zaufać. Każdy, kogo napotkasz, może Cię zaatakować. Aby przetrwać, musisz kierować się intuicją i doświadczeniem. Tylko takie podejście uchroni Cię od zagłady. Przetrwają najprzebieglejsi, najbardziej wytrwali i najlepiej wyszkoleni Gwiezdni Piraci.

Misje: Gwiezdni Piraci

Kolejne misje i ich wykonywanie przyniosą potrzebny dochód i doświadczenie

Pod względem mechaniki rozgrywki produkcja ta oferuje znane z gier tekstowych rozwiązania. Okraszone ciekawymi ilustracjami i animacjami menu użytkownika ogranicza się do listy możliwych do wykonania zadań. Widzisz ile energii pochłonie wykonanie jakiejś misji. Właśnie jednostki energii determinują naszą zdolność do wykonywania czynności w grze Gwiezdni Piraci.

Z poniższego filmu mamy nadzieję że będziecie w stanie wyrobić sobie własną opinię na temat tej aplikacji, która przetłumaczona została z resztą na język polski. Obsługa jest łatwa nie ma więc żadnego powodu, aby nie wypróbować tej produkcji. Jeśli lubisz handlowe gry o tematyce kosmicznej, sprawdź koniecznie tą pozycję.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-nasza-klasa/gwiezdni-piraci

Gwiezdni piraci

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa

Galeria - screeny

Misje: Gwiezdni Piraci

Film: Gwiezdni Piraci

Kilka minut z grą po polsku zatytułowaną Gwiezdni Piraci przygotowaną dla użytkowników portalu społecznościowego NK.pl - spróbuj swych sił i Ty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: