Może partyjka pokera przy zielonym stoliku? Zagraj w Crazy Pokera - przeglądarkową grę online udostępnioną na Naszej Klasie

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,64 na 5
Oddanych głosów: 25
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome IE Firefox

Recenzja gry Crazy Poker

Ta stara jak świat gra w społecznościowej odmianie przeznaczonej dla użytkowników portalu Nasza Klasa nosi tytuł Crazy Poker. A czym jest ta aplikacja, to już chyba z samego tytułu jesteście w stanie wywnioskować.

Rywalizacja między żywymi przeciwnikami zawsze jest lepsza niż samotna zabawa. Towarzyskie gry takie, jak np. Crazy Poker, rozkwitają dzięki portalom społecznościowym oferując użytkownikom nowe doświadczenia oraz możliwości. W opisywanej grze zagracie w pokera ze znajomymi lub po prostu – innymi użytkownikami portalu NK.pl i będziecie rywalizowali bawiąc się niesamowicie popularną karcianą gierką w wersji internetowej.

Gra w Pokera NK

Wirtualne miasto Crazy Poker - tutaj oprócz udania się na partyjkę kart możemy też zrobić kilka innych rzeczy

Objaśniać zasad pokera chyba nie trzeba. Znamy je wszyscy, dlatego przyjrzyjmy się dodatkowym opcjom, jakie oferuje ta produkcja. Po pierwsze – swojemu szczęściu trzeba pomóc. W Crazy Poker zrobisz to, jeśli udasz się do sklepu i wybierzesz jeden z niesamowitych przedmiotów, dzięki któremu wygrywanie będzie łatwiejsze:

  • Magiczny pierścionek – ukryto w nim specjalną igłę. Oznaczasz nią karty – zwycięstwo już wkrótce będzie Twoje. Podnosi wskaźnik sukces o 5%
  • kolejne 5% więcej do sukcesu: specjalne okulary odblaskowe. Kosztują tylko 5 monet, a jakie pożyteczne – możesz podglądnąć karty rywali
  • naprawdę potężny gadżet: pistolet laserowy. Z jego pomocą możesz spróbować zgarnąć pulę i uciec z nią, ale potrafi też inne sztuczki, jak podmianka kart
  • sprzęt każdego szulera – papierośnica z lusterkami. Stosunkowo droga, ale podnosi sukces o 10%
  • bardziej doskonała wersja okularów – z wbudowanym rentgenem. Poprawia wskaźnik sukces o 15%

W sklepie znajdziecie dużo więcej przedmiotów. W zakładce talizmany poszukajcie sobie np. czterolistnej koniczyny, czaszki lub innego przynoszącego przy karcianym stole przedmiotu poprawiającego nasze umiejętności. Pamiętajcie, że specjalne przedmioty wykorzystacie w budynku oznaczonym jako Crazy Poker – tam nie obowiązują żadne zasady i możemy bawić się bez ograniczeń swoimi zakupionymi gadżetami.

Jeśli nabierzecie doświadczenia w normalnych rozgrywkach, pewnie zechcecie spróbować swoich sił w nieustannie trwających turniejach pokerowych. W zależności od turnieju czekają różnej wysokości nagrody. W grze Crazy Poker prowadzony jest ranking, każdy zdobywać może medale. Fajne jest też to, że wygrać w karty można np. jacht do gry Łowisko. Fajny pomysł na zintegrowanie ze sobą wielu produkcji na Naszej Klasie.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-spolecznosciowe/crazy-poker

Crazy Poker

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, Gry Społecznościowe

Galeria - screeny

Gra w Pokera NKnasza_klasa_poker

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: