Tutaj oprócz zarządzania zespołem piłkarskim sami weźmiecie udział w meczach. To rozbudowana piłkarska gra online udostępniona na FB

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,65 na 5
Oddanych głosów: 202
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Internet Explorer Firefox

Recenzja gry Kamicat Football 2012

Piłkarskich menadżerów przeglądarkowych powstało sporo. Ale tak różnorodnej aplikacji chyba jeszcze nie było.

Wybierz drużynę i rozpocznij karierę jej trenera. To poważne i odpowiedzialne zadanie wymagać będzie od Ciebie śledzenia rozwoju poszczególnych zawodników, wielu godzin treningów, rozegrania setek meczy sparingowych. Wszystko po to, aby trud włożony w rozwój „jedenastki” został nagrodzony wspaniałymi wynikami sportowymi. W Kamicat Football 2012 mamy wiele elementów z typowego managera: zarządzanie składem zespołu oraz jego rozwojem, aspekty związane z obiektami sportowymi – stadionem, budynkami biurowymi klubu, jego pracownikami. Do Twoich obowiązków należą sprawy finansowe, więc nudne spotkania ze sponsorami będą na porządku dziennym. Nie trzeba dodawać, że im lepsze wyniki sportowe, tym chętniej i więcej pieniędzy popłynie szerokim strumieniem do kasy Twojego klubu.

Screen 1 Kamicat Football 2012

Infrastruktura należąca do Twojego klubu – trzeba starać się o jej rozwój. W Kamicat Football 2012 sprawy sportowe są ściśle związane z aspektami finansowymi

Prowadzisz klub, ale co z meczami i rozgrywkami? Trybów jest sporo. Od Multiplayera po treningi i mecze towarzyskie z żywymi przeciwnikami. No i najważniejsza rzecz – w odróżnieniu od innych produkcji tego typu, tutaj wynik meczu zależy od Twoich umiejętności. Co to oznacza? To gracz steruje poczynaniami piłkarzy na boisku. Służy do tego myszka, akcja jest bardzo wartka więc przyda się trochę treningu, aby nauczyć się wszystkich trików.

Rozgrywka w KamicatFootball

Gra wygląda dobrze, mecze są dynamiczne i emocjonujące. Najważniejsze jest to, że nie jesteś biernym widzem – sami sterujemy piłkarzami. To świetna gra zręcznościowa!

Miłośnicy piłkarskich zmagań, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z Kamicat, powinni zainteresować się koniecznie tą produkcją. Zaskakuje wysoka jakość grafiki, ładna animacja podczas meczu, ogólnie – aplikacja robi bardzo dobre wrażenie.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-sportowe/kamicat-football-2012

kamicat-football2012

Przypisano do kategorii: Gry Sportowe

Galeria - screeny

Screen 1 Kamicat Football 2012Screen 2Rozgrywka w KamicatFootball

Film: Kamicat Football 2012

Zobaczcie, jak rozbudowana jest gra Kamicat Football. To naszym zdaniem jedna z lepszych produkcji managerskich na chwilę obecną. Oprócz zarządzania gramy też na boisku

2 Komentarze do Kamicat Football 2012

  1. a pisze:

    Co zrobić, żeby grać w multiplayer z kumplem??

  2. mateus pisze:

    kkkkkkkkkkkkkkk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: