Średniowieczna strategia na przeglądarkę Age of Crusaders o rycerzach, epickich wojnach i walce o władzę. Poznaj historyczne tło dzięki grze przeglądarkowej

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,29 na 5
Oddanych głosów: 21
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Internet Explorer Firefox

Recenzja gry Age of Crusaders

Cofnijmy się o około siedem wieków wstecz i spójrzmy, jak wyglądał wtedy świat. W strategii na przeglądarkę internetową pod tytułem Age of Crusaders zakosztujecie smaku wojny i dyplomacji.

Konflikty, wojny i starcia. Oto XIII wiek naszej ery w całej okazałości. Średniowiecze to z jednej strony czas wielkiego rozkwitu europejskiej cywilizacji, z drugiej zaś bezwzględny i wręcz barbarzyński czas, w którym życie człowieka nic nie było warte. Elity polityczne zajęte walką o swoje interesy traktują chłopstwo jak bezpłatną siłę roboczą. Chaos ogarnął też całe Twoje królestwo. Dlatego potrzebny jest ktoś, kto w końcu zaprowadzi tutaj porządki.

Gra Age of Crusaders

To dopiero początek, w którym zamiast budować - niszczymy pozostałości tego, co zastaliśmy rozpoczynając swoją przygodę z grą strategiczną Age of Crusaders

Age of Crusaders to przygotowana w języku polskim strategiczna gra czasu rzeczywistego na przeglądarkę internetową, w której wykorzystano sprawdzone mechanizmy i koncepcję znaną z wielu wcześniejszych produkcji. Miasto po mieście odbudowujesz potęgę swego królestwa. Niestety, musisz wyburzyć zrujnowane zamki i inne budowle – wojny odcisnęły tutaj swoje piętno.

Rozbudowana dyplomacja, kontrola nad wieloma aspektami funkcjonowania naszego królestwa w Age of Crusaders to tylko część wszystkich elementów, jakie zaoferowali nam producenci tego strategicznego RTS’a. Dzisiaj każdy może zostać wszechmocnym władcą i spróbować swych sił w epickich bataliach z wieloma przeciwnikami równocześnie. Gra po polsku, nie trzeba instalować żadnych aplikacji.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-strategiczne/age-of-crusaders

age-of-crusaders

Przypisano do kategorii: Gry Strategiczne, MMO

Galeria - screeny

Gra Age of Crusadersmapa-regionu-age-of-crusaders

Film: Age of Crusaders

To dopiero początek rozgrywki w Age of Crusaders. Najpierw trzeba uporządkować teren. Pierwsze spojrzenie na rycerską grę strategiczną przez przeglądarkę internetową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: