Ta strategiczna gra nosząca tytuł Army Attack oprócz wielu zalet posiada jedną, bardzo ważną: jest po polsku, jest darmowa i dostępna na portalu Nasza Klasa

Głos oddany
205 votes, average: 4,80 out of 5205 votes, average: 4,80 out of 5205 votes, average: 4,80 out of 5205 votes, average: 4,80 out of 5205 votes, average: 4,80 out of 5
Ocena graczy: 4,80 na 5
Oddanych głosów: 205
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Firefox Chrome Internet Explorer

Recenzja gry Army Attack

Okres prosperity naszego kraju trwał aż do tej chwili. Pewnego dnia do granic naszego kraju zbliżyły się wojska Karmazynowego Imperium – nie zawahali się podjąć ataku. Zrobili to. Teraz jako dowódca Army Attack musisz stawić czoła inwazji.

Gra Army Attack udostępniona na Naszej Klasie to turowa strategiczna gra militarna. Będziemy tutaj szczegółowo planować nasze działania wojenne mające na celu odbijanie kolejnych miast i wsi. Nie możecie pozwolić sobie na błędy – lud naszego kraju czeka na wyzwolenie.

W Army Attack rzeczywiście musimy wykazać się umiejętnością panowania nad sytuacją i autentycznym zaangażowaniem w to, co robimy: wszystkie jednostki piechoty czy zmechanizowane wymagają stałego zaopatrzenia, kontrolowania ich kondycji i w razie potrzeby odpowiedniego wsparcia. Jeśli uda się Wam o tym pamiętać, kolejne misje przechodzone z sukcesami będą tylko formalnością.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-strategiczne/army-attack

army_attack

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, Gry Strategiczne

Galeria - screeny

Gra Army AttackNK gra strategiczna Army Attack

Jeden komentarz do Army Attack

  1. SCORPIONmc10 pisze:

    ZAJEBISTE SZKODA ZE WYCOFALI OGÓLNIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: