Wzruszająca historia chłopaka, który musi odbudować biznes ojca w grze ekonomicznej Dynasty na Facebooku

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,33 na 5
Oddanych głosów: 12
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Internet Explorer Firefox

Recenzja gry Dynasty

Podupadły, również z Twojej winy, biznes ojca musi zostać odbudowany praktycznie od zera. Czy staniesz się biznesowym magnatem i stworzysz imperium finansowe?

Pod koniec XIX wieku moja rodzina była jedną z najpotężniejszych w całej Ameryce. Mój ojciec był właścicielem ogromnej ilości plantacji, fabryk. Posiadał też wiele innych interesów, handlował i zarabiał krocie. Dla moich rodziców naturalnym było, że pójdę w ślady ojca, jednak mnie interesy nie pociągały. Marzyłem o przygodach, odkryciach i podróżach. Dużo czytałem i świat stworzony przez autorów powieści przygodowych był dla mnie tym, o czym bez przerwy myślałem.

Pewnego dnia postanowiłem ruszyć w podróż. Uciekłem z domu, wskoczyłem na pierwszy statek do Europy. Rodzina nie widziała mnie przez następne 4 lata. Będąc w Indiach dowiedziałem się o śmierci ojca. Doszło do mnie również, że ojciec podupadł na zdrowiu po moim wyjeździe. Przekazał swój biznes partnerowi, który go oszukał i skradł wszystkie pieniądze. Muszę wrócić do domu, chociaż wydaje się, że jest już za późno. Muszę spłacić dług mojemu ojcu.

Screen - gra Dynasy

Ruiny, rudery - nic nie działa, wszystko musisz ponaprawiać i zacząć od nowa

Znacie już historię głównego bohatera. To Wy wcielicie się w jego postać w grze ekonomicznej pod tytułem Dynasty przeznaczonej dla użytkowników Facebooka. Wracasz do Stanów, gdzie wita Cię Cathy. Majątek rodzinny został zrujnowany i to co zastaniesz nie będzie wyglądało imponująco. Zbierzesz potrzebne narzędzia i rozpoczniesz budowę swojego imperium biznesowego od nowa. Wyremontujesz najważniejsze budynki, posprzątasz teren, postawisz nowe obiekty. Stopniowo zaczniesz zarabiać a wkrótce znów Twoje nazwisko będzie znane wśród Amerykanów, jak za czasów Twego ojca.

Misja napraw samochód w grze Dynasty

Odległości pomiędzy majątkami są spore. Musisz czymś dojechać do sąsiadów - naprawisz starego grata

Gra Dynasty to strategia ekonomiczna z elementami gatunku „znajdź ukryte obiekty”. Ten drugi element nie jest jednak wykorzystany tak, jak jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Na liście zadań pojawiają się kolejne przedmioty do odnalezienia i musimy wypatrzyć je na terenie posiadłości. Cały obszar widzimy w rzucie izometrycznym. Grafika jest dokładna i szczegółowa. Kolejne zadania pozwalają zagłębić się stopniowo we wszystkie niuanse rozgrywki. Naprawiamy kolejne sprzęty i budynki, na co potrzebne są oczywiście pieniądze, narzędzia i surowce. Na szczęście dysponujesz początkowym kapitałem a system podpowiedzi poprowadzi nas „za rączkę” przez pierwsze kroki. Nie jesteśmy jednak pewni, czy nie przedobrzono z casualowymi elementami w tej produkcji.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-strategiczne/dynasty

Dynasty

Galeria - screeny

Misja napraw samochód w grze DynastyOdwiedź sąsiadkę w grzePodróż samochodem. Gra DynasyScreen - gra Dynasynapraw_samochod_the_dynasty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: