Oprócz aspektów typowo rozrywkowych ta strategia jest grą obfitującą w wiele wiadomości historycznych - przeczytaj naszą recenzję i zobacz film

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,42 na 5
Oddanych głosów: 19
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Firefox Chrome Internet Explorer

Recenzja gry Forge of Empires

Weź czynny udział w rozwój cywilizacji, wnieś w niego swój wielki wkład stając się imperatorem i przepotężnym władcą swojego własnego losu.

Forge of Empires to rozbudowana i złożona strategiczna przeglądarkowa gra online na przeglądarkę internetową, która daje nie tylko dobrą rozrywkę, ale i sporo podstawowych informacji historycznych o rozwoju nowożytnej cywilizacji. Przez kolejne epoki rozwoju współczesnego świata od epoki kamienia do czasów w odległej przyszłości pokierujesz swoim królestwem. Podejmiesz kluczowe decyzje dotyczące zarówno rozwoju infrastruktury i armii, jak i kulturalnej i naukowej warstwy aktywności Twoich poddanych.

Epoki Forge of Empires

To Ty wybierasz drogę rozwoju swojej cywilizacji

Oczywiście zarówno rozwój terytorialny i infrastrukturalny jak i naukowy będą wymagać odpowiedniego dofinansowania i zasobów, dlatego Twoje królestwo w Forge of Empires musi sprawnie funkcjonować na polu ekonomicznym. Dbałość o odpowiedni poziom zasobów i zadowolenie poddanych przekuje się na coraz szybszy rozwój państwa. Pod tym względem gra jest bardzo realistyczna.

Świat Forge of Empires

Rozległy świat gry strategicznej Forge of Empires

Z istotnych informacji dotyczących tej produkcji MMO trzeba wymienić m.in. możliwość rozegrania pochłaniającej i wciągającej kampanii dla jednego gracza, jak i rozpoczęcie batalii w trybie „gracz kontra gracz”. Tutaj staniecie do boju z innymi uczestnikami rozgrywki i zmierzycie się oko w oko z potęgą innych mocarstw. Bitwy same w sobie są jakby oddzielną warstwą rozgrywki w Forge of Empires: strategia, planowanie, dyplomacja oraz wykorzystywanie słabości wroga to tylko niektóre ze zdolności, jakie będziecie musieli posiąść. Aplikacja została przygotowana w języku polskim.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-strategiczne/forge-of-empires

forge_of_empires

Przypisano do kategorii: Gry Strategiczne, MMO

Galeria - screeny

budowa_miasta_forge_empiresEpoki Forge of EmpiresŚwiat Forge of Empireszadania_misje

Film: Forge of Empires

Rozgrywka rozpoczyna się tutorialem. Podpowiedzi i porady asystentów ułatwią Wam rozpoczęcie i nauczenie się zasad gry Forge of Empires. Chociaż opcji jest sporo, łatwo się ich nauczyć

Jeden komentarz do Forge of Empires

  1. scurek20 pisze:

    dla mnie super.Gram w tą grę od ponad roku i nie znudziła mi się
    Dzięki tej aplikacji można nie tylko świetnie się bawić ale też poznawać różnych ludzi
    Rozwój miasta pozwala na wyuczenie w sobie zalety-cierpliwości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: