Historyczna strategia średniowieczna Lord of Ultima (LoU) - gra przez przeglądarkę z gatunku MMORPG, dzięki której poznasz zależności i mechanizmy, jakie rządziły funkcjonowaniem całej ówczesnej cywlizacji

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,49 na 5
Oddanych głosów: 37
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Internet Explorer Firefox Chrome

Recenzja gry Lord of Ultima

Zostaniesz władcą Kaledonii – tutaj wszyscy pokładają w Tobie największe swe nadzieje i wierzą w Twoje możliwości. Gra jest warta świeczki – pamiętaj o tym. W Lord of Ultima wygra tylko wytrwały, cechujący się wielką mądrością a czasem zuchwałością władca.

W czasach średniowiecza wszystkie większe królestwa czasem rozpadały się na skutek wewnętrznych problemów. Szlachta, zapominając o zagrożeniach czyhających poza granicami państwa, bardzo często przedkładała swoje partykularne interesy ponad bezpieczeństwo. Dlatego rozdrobnienie ziem i rozpady wielkich mocarstw były na porządku dziennym. W Lord of Ultima, grze strategicznej z gatunku MMORPG, którą redaktorzy portalu GryPrzegladarkowe.net.pl postanowili prześwietlić, wcielisz się w rolę wielkiego reformatora i tego, który połączy rozbite państewka i utworzy najpotężniejsze imperium militarne i ekonomiczne regionu.

Budowanie w grze Lord of Ultima

Szereg budynków, z kórych każdy ma inną funkcję - w Lord of Ultima musisz myśleć równocześnie o wielu elementach

Trzeba od razu zaznaczyć, że Lord of Ultima nie jest strategią dla każdego. To poważna, rozbudowana produkcja, w której gracz musi kontrolować równocześnie wiele aspektów funkcjonowania królestwa, we władcę którego wcielamy się w w LoU. Na szczęście dzięki temu, że gra jest po polsku a w pierwszej fazie rozgrywki przeprowadzani jesteśmy przez tutorial – poradnik, mamy szansę na szybkie zaznajomienie się z tą bardzo wciągającą i ciekawą produkcją. Polecamy.

 

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-strategiczne/lord-of-ultima

Lord of Ultima

Przypisano do kategorii: Gry Strategiczne, MMO

Galeria - screeny

Budowanie w grze Lord of UltimaGra z gatunku MMORPG - Lord of UltimaRanking w Lord of Ultima

Film: Lord of Ultima

Tutorial w grze Lord of Ultima, w którym zapoznajemy się w funkcjami menu i mechanizmami rządzącymi rozgrywką w tej produkcji MMORPG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: