Stań się projektantem i burmistrzem w jednej osobie. Wymyśl i zrealizuj swój wielki projekt: Miasto Marzeń - gra w stylu SimCity w języku polskim

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,94 na 5
Oddanych głosów: 34
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox IE Opera

Recenzja gry Miasto Marzeń

Oto rozbudowana symulacja odzwierciedlająca wszystkie aspekty funkcjonowania miasta. Obejmiesz ważne stanowisko a do Twoim obowiązkiem będzie pokierowanie rozwojem i modernizacją wirtualnej miejscowości.

Opisywana tutaj aplikacja należy do gatunku strategii ekonomicznych. W szczerym polu znajduje się działka – skrawek ziemi – na którym zbudujesz wielkie, olśniewające swym przepychem miasto. Aby Twoja misja zakończyć mogła się sukcesem otrzymasz szereg możliwości i narzędzi. Jednak najważniejsze będzie podejmowanie właściwych decyzji oraz swoboda, jaką dają Ci autorzy gry Miasto Marzeń udostępnionej na NK.pl.

Gra Miasto Marzeń NK - screen 1

Domy mieszkalne, fabryki, ulice i wiele więcej. Wszystko musi znaleźć się w Mieście Marzeń

Przejdźmy do najbardziej istotnych elementów rozgrywki. Jako burmistrz starasz się o rozwój Twojego miasta. Budujesz ulice, domy, fabryki, obiekty użyteczności publicznej. Najważniejsza jest liczebność mieszkańców, a więc populacja. Od tego wskaźnika wszystko się zaczyna: osiągnięcie wymaganej liczby mieszkańców odblokowuje dostęp do nowych zakładów produkcyjnych. Każdy budynek mieszkalny co dwie minuty podnosi populację miasta. Pamiętajcie też o otoczeniu budynków mieszkalnych. Odpowiednie umieszczenie specyficznych obiektów we właściwych miejscach dodatkowo zwiększy populację.

Dekorowanie miasta

Istotne są elementy dekoracyjne - poprawiają wygląd miasta, ale to nie wszystko. Dzięki nim zwiększy się poziom zadowolenia mieszkańców

Wszystkie budynki możecie modernizować, czyli podnosić ich poziom, a co za tym idzie – zwiększać ich wydajność. To ważne, bo nie ma konieczności burzenia i stawiania od nowa ważnych obiektów. Z innych ważnych elementów w grze Miasto Marzeń trzeba wymienić ciekawy i wzbogacający gameplay tej produkcji system produkcji. W fabrykach – jeśli dostarczymy im odpowiednie surowce – powstaną różnorodne dobra. Gotowe towary sprzedacie a wpływy do kasy miasta zwiększą się.

Już jako formalność na sam koniec napiszemy tylko, że aplikacja jest w języku polskim (jak wszystkie aplikacje na NK).

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-strategiczne/miasto-marzen

Miasto Marzeń NK

Przypisano do kategorii: Gry Ekonomiczne, Gry Nasza Klasa, Gry Strategiczne

Galeria - screeny

Gra Miasto Marzeń NK - screen 1Dekorowanie miastaBudowanie - kawiarnia Jagoda

Film: Miasto Marzeń

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu filmikowi poznacie lepiej grę Miasto Marzeń z Naszej Klasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: