Udostępniona użytkownikom portalu NK.pl produkcja pod tytułem Monsterland składa się z dwóch elementów: budowania i niszczenia

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,35 na 5
Oddanych głosów: 20
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Firefox Internet Explorer Chrome Safari

Recenzja gry Monsterland

Właściwie to porównywanie tej aplikacji do jakiejkolwiek innej udostępnionej na Naszej Klasie nie ma zbyt wielkiego sensu.Funkcjonująca już od jakiegoś czasu na FB teraz zawitała na naszą rodzimą platformę społecznościową, dzięki czemu zyskała polską wersję językową. To wielki plus. Oprócz tego nie zmieniło się nic w stosunku do pierwowzoru. Omówmy pokrótce grę Monster Land.

Screen 1 - MonsterLand

Zemsta jest słodka… Musisz chronić swoje miasto, ale równocześnie atakować innych

Zabawa zaczyna się, niczym filmy Hitchock’a, od wielkiego wstrząsu. Nie dosłownie, oczywiście. Oto na Twoje miasteczko natarły wielkie goryle. Niczym King-Kong, wielkie jak domy. Wpadły do miasta, zniszczyły praktycznie wszystko. Cóż, musisz najpierw naprawić to, co uległo destrukcji. No i przygotować się na kolejne ataki – nie chcesz przecież, aby Twoja miejscowość była bezbronna w obliczu ataków, które będą się powtarzać. Nie martw się jednak, już za chwilę weźmiesz odwet. W MonsterLand bowiem budowanie to tylko połowa zadań. Drugą stanowi… destrukcja.

Screen 2

Małe miasto, mały kłopot. Jeśli wszystko zaplanujesz z głową, nie będziesz musiał obawiać się o bezpieczeństwo mieszkańców krainy MonsterLand

Stopniowo rozwijasz swą miejscowość nie zapominając o elementach obronnych. Działka, mury, zasieki i inne instalacje: to wszystko przyda się w trudnych chwilach, kiedy będziesz atakowany przez rozwścieczone kreatury. W chwili grozy można też skorzystać ze specjalnych, bardzo skutecznych pomocy (np. bombki itd.), jednak ich ilość jest ograniczona, dlatego najlepiej polegać na planowaniu i ułożeniu strategii obronnej.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-strategiczne/monsterland

Monsterland

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, Gry Strategiczne

Galeria - screeny

Screen 2Monsterland

Film: Monsterland

Dwie początkowe minutki z MonsterLand'em. Jak widzicie sami, nie jest to skomplikowana produkcja, natomiast zauważycie z pewnością ciekawą grafę i mamy nadzieję, że dzięki temu filmikowi możecie wyrobić sobie wstępną opinię o tej grze

Jeden komentarz do Monsterland

  1. xd pisze:

    ej mi wyskakuje carny obraz i nie moge wejsc na monster land jest ktos kto powie mi jak to naprawic plis ta gra mnie wciiagla!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: