Intrygująca produkcja na przeglądarkę internetową: Reprisal, strategiczna gra online

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,00 na 5
Oddanych głosów: 2
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: FF IE Chrome

Recenzja gry Reprisal

Kiedyś byłeś przywódcą, przed imieniem którego drżeli wszyscy. Miałeś w ręku moc sił natury. Dzięki niej prowadziłeś swój lud.

Niestety, siły chaosu wytrąciły Ci Twoją przepotężną moc z ręki – teraz to Oni tryumfują. Musisz zrobić wszystko, aby odzyskać wszystkie Totemy a wraz z nimi Twoja moc wróci do prawowitego właściciela – Ciebie. Oto Reprisal, ciekawa, niszowa, inspirująca i intrygująca strategiczna gra na przeglądarkę internetową.

screen reprisal

Grafika Reprisal - konsekwentna

Jako bóg panujący nad wszystkimi żywiołami, dążysz do odzyskania swojego ludu. Toczysz wojny i podbijasz kolejne skrawki ziemi. Jeśłi wszystko pójdzie po Twojej myśli, wkrótce znów staniesz się panem Reprisal.

Ta gra strategiczna to niszowa produkcja – albo się w niej zakochacie, albo od razu znienawidzicie. Rozpikselowana grafika i dźwięk a’la 8-bit. Sami widzicie, że dla niekórych przełamanie się przez taką powierzchowność do wnętrza gry Reprisal może być trudno. A warto się do tej gry dobrać, bo ma w sobie sporo głębi. Gotowi na wyzwanie? Chcecie poznać coś, czego jeszcze nie widzieliście? Spróbujcie tej gry. A fani Popolous’a na Amidze będą wniebowzięci. Zapytacie: dlaczego taka ocena? Zdajemy sobie sprawę, że jest to produkcja, która nie wszystkim przypadnie do gustu.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-strategiczne/reprisal

reprisal_universe

Przypisano do kategorii: Gry Strategiczne, MMO

Galeria - screeny

screen reprisalwtopa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: