Okno na świat: ogromny port morski, do którego codziennie przybywają setki tysięcy ton towarów. Gra browserowa SeaPort na Naszej Klasie to możliwość wpływania na to, jak taki port ma działać

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,17 na 5
Oddanych głosów: 47
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Internet Explorer Chrome Firefox

Recenzja gry SeaPort

Świt, słońce ledwo widać zza horyzontu. Donośny głos syreny pokładowej – na redzie kotwiczy kolejny ogromny tankowiec. W jego ładowniach spoczywa cenny, płynny ładunek. Uff, zaczyna się kolejny dzień ciężkiej pracy.

Ekonomiczna gra z cyklu „tycoon”. Tym razem udostępniona użytkownikom Naszej Klasie, w języku polskim i w wersji online – na przeglądarkę WWW. Porusza tematykę – co zdradza tytuł tej aplikacji – funkcjonowania portu morskiego. Chociaż mamy XXI wiek a transport lotniczy przeżywa obecnie swój wielki rozkwit, to nadal masowe towary oraz ogromne transporty zdane są na transport statkami. Niektóre porty na świecie przyjmują codziennie setki statków, rozładowują dziesiątki tysięcy kontenerów. Dzięki grze SeaPort możemy od przysłowiowej podszewki poznać ten świat a nawet więcej – zostać osobą odpowiedzialną za wszystko, co w naszym porcie będzie się działo.

Mapa tras morskich w grze

Na mapie planujesz trasę - zaznaczasz porty, do których wpłynie Twój statek w celu załadunku i rozładunku towarów

Mało tego by było, gdyby chodziło tylko o „siedzenie na stołku” – autorzy gry SeaPort zwalili nam na głowę naprawdę wiele zadań. Oprócz obsługi rejsów – czyli przyjmowaniu i wysyłaniu w rejsy statków – musicie sami rozbudowywać port a także swoją flotę transportową. W stoczni możesz zamówić nowe okręty. Wybierasz w tym celu typ statku – czy będzie to masowiec, tankowiec lub okręt innego typu. Jeśli dysponujesz odpowiednią kwotą, statek zostanie dla Ciebie przygotowany.

Stocznia SeaPort

Masz kasę? Zamów nowy statek - będziesz mieć czym wozić towary

W doku remontowym naprawisz składniki swojej floty, w terminalu kontenerowym przyjmiesz statki z najprzeróżniejszymi dobrami, jakie do Twojego portu są przywożone. Na początku będziesz mógł przyjmować tylko zwykłe kontenery, ale jeśli dokonasz modernizacji, będzie można odbierać też statki z kontenerami – chłodniami, pocztowe i inne. Wszystko kosztuje – w grze przeglądarkowej SeaPort obowiązują dwie waluty: dolary i Euro, z tym że ten drugi typ pieniędzy jest walutą premium.

Oczywiście w grze oprócz typowo ekonomicznych elementów składających się na gry strategiczne tego typu znajdziecie szereg społecznościowych aspektów pozwalających konkurować między graczami, zawiązywać z nimi znajomości, współpracować na płaszczyźnie ekonomii i finansów. Graficznie, dźwiękowo i technicznie Sea Port jest grą na wysokim poziomie. Tłumaczenie na język polski zostało wykonane starannie.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-strategiczne/seaport

Gra SeaPort NK

Galeria - screeny

Mapa tras morskich w grzeport_w_grzeseaport_screenStocznia SeaPort

Film: SeaPort

Tutorial do SeaPort na Naszej Klasie. Zapoznajemy się z grą ekonomiczną polegającą na budowie portu i planowaniu tras statków

Jeden komentarz do SeaPort

  1. pawcio20 pisze:

    JAk zdoby ludzi żeby można było pasażerowiec wysłac w rejs ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: