Trenuj pokemony schwytane w tajemniczym lesie, stwórz drużynę mężnych wojowników i odkryj wszystkie tajniki gry Miksrity przeznaczonej dla użytkowników polskiego portalu społecznościowego Nasza-Klasa-PL

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,75 na 5
Oddanych głosów: 713
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Internet Explorer Firefox Safari

Recenzja gry Miskrity NK

O Miskrii krążyły legendy. Niewielu zdobyło się na odwagę, aby przejść granicę tej tajemniczej i owianej złą sławą krainy. Tylko kilku wojowników wróciło z wypraw w tamte strony. Dzisiaj przyszła kolej na Ciebie – nie bacząc na ostrzeżenia i przestrogi postanawiasz przekroczyć bramy krainy zamieszkałej przez dziwne, często złośliwe stworzenia nie podobne do żadnych innych, jakich spotkałeś wcześniej na swej drodze. To Miskrity, dziwne i niesamowite pokemony, zwierzęta obdarzone niezwykłymi umiejętnościami  i magiczną mocą.

Miskria

W każdym zaroślu i krzaku mogą kryć się pokemony, których szukasz!

Celem gry jest wyłapywanie tytułowych Miskritów. Pierwszego otrzymujesz od Strażnika Lasu – w walkach bowiem nie bierzemy udziału osobiście, lecz robią to za nas właśnie złapane potworki. Po każdej bitwie oprócz platyny biorący w niej udział Miskrit otrzyma PD (punkty doświadczenia). Nie trzeba przypominać, że im więcej nazbieramy punktów, tym lepiej – pokemon staje się wtedy lepszym wojownikiem. Walki to tylko jedna z możliwych ścieżek rozwoju każdego z posiadanych potworów. Możemy je również trenować: korzystając z posiadanego złota i platyny możemy rozwijać umiejętności miskritów, zaczarowywać ich umiejętności (dzięki temu są potężniejsze w walce).

Trenowanie Miskrita

Wszystkie Miskrity z Twojej kolekcji muszą przejść szkolenie, dzięki któremu nabiorą nowych umiejętności i możliwości

Po osiągnięciu określonego poziomu rozwoju każdy z Miskritów przechodzi ewolucje – z małego, niewinnie wyglądającego potworka przeistoczy się w wielkiego, potężnego, nieustraszonego pokemona, który będzie niepokonany a legendy o jego potędze i odwadze będą krążyć wśród wszystkich graczy korzystających z tej aplikacji.

W pewnym sensie opisywana produkcja należy do gatunku MMO, posiada też elementy RPG. Dlaczego o tym wspominamy? Otóż na specjalnych arenach gracze będą wystawiać do walki swoje pokemony. Walczymy więc z żywymi przeciwnikami i chociaż podczas batalii nie mamy wpływu na jej przebieg, to i tak emocje wynikające z rywalizacji są duże. Ciekawe, kto zgromadzi i wytrenuje więcej potworów? Które z nich szybciej osiągną maksymalny poziom wytrenowania? Wypróbuj tą produkcję i przekonaj się sam!

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/mmo/miskrity-nk-pokemony

miskrity-nasza-klasa

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, MMO

Galeria - screeny

MiskriaTrenowanie MiskritaKolejne misje w grze Miskrity będą przybliżać Cię do ostatecznego celu

Film: Miskrity NK

Pierwsze misje i walki pokemonów w grze z Miskritami w roli głównej: dzięki temu, że interfejs aplikacji i wszystkie komunikaty są w języku polskim, nie będziecie mieli problemów z obsługą i poznaniem wszystkich tajników rozgrywki

9 Komentarze do Miskrity NK

 1. sds pisze:

  Jak sie uleczyc w grze ???

 2. szymon pisze:

  jak dostać sie na wyspę wulkaniczną a potworki ulecza sie u uzdrowiciela jest niedaleko twego domu

 3. MIkser232 pisze:

  mi sie nie chcą włączyć na nk :(

 4. mateuszmroch pisze:

  a ja nie jestem na nk

 5. Magdalena Dec pisze:

  ja mam 130 lvl :D

 6. bartekfalek pisze:

  super

 7. ola9ola9 pisze:

  ja kiedyś w to grałam i miałam 92 lever

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: