Trójwymiarowa grafika wysokiej jakości, tematyka fantasy i możliwość rozgrywki za pośrednictwem Facebooka to cechy charakterystyczne Moonlight Online MMO

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,27 na 5
Oddanych głosów: 15
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Firefox Chrome IE

Recenzja gry Moonlight Online

Wcześniej dostępna jako MMO wymagająca instalacji teraz udostępniona została w języku angielskim w formie gry browserowej na portalu Facebook.

Na długo, zanim na ziemi pojawił się człowiek a bogowie jeszcze nie przekształcili świata według swoich updobań spisano przepowiednię, która głosiła: najmroczniejsze niebo rozświetlą trzy księżyce, a przedstawiciele trzech ras wypełnią wolę bogów. Trzykrotnie połączą się ze sobą dwa światy, a wtedy słońce wejdzie w swoją trzecią epokę. Trzech bohaterów zdecyduje o losach świata.

To właśnie teraz nadszedł czas, kiedy wypełniają się proroctwa a dopisanie ostatniego rozdziału historii właśnie się rozpoczyna. Czy świat przetrwa, czy ulegnie zniszczeniu? Los jest w Twoich rękach.

Gra MoonlightOnline

Wybierz jedną z trzech ras, dostępnych klas i płeć postaci

Gra Moonlight Online jest rozbudowaną produkcją z gatunku fantasy MMORPG. To jedna z najlepiej na tą chwilę wykonanych tego typu aplikacji przeglądarkowych z grafiką 3D, z intuicyjnym sterowaniem i bardzo wieloma opcjami. Tak, jak w „dorosłych” MMO, również tutaj podejmiemy wyzwania w postaci questów głównych, związanych z fabułą, jak i pobocznych misji pozwalających zdobyć bonusowe bronie, przedmioty. Dla początkujących autorzy przygotowali serię zadań tutorialowych.

Przygodę rozpoczynamy od stworzenia postaci: do wyboru są trzy klasy i trzy rasy oraz szereg cech wyglądu naszego bohatera. Korzystając z myszy i klawiatury (tradycyjne WASD) przemieszczamy się po rozległym świecie gry Moonlight Online. Uzbroimy się w przeróżne bronie, będziemy dbać o statystyki i rozwój umiejętności. Stale mamy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących obsługi tej produkcji i pomocy.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/mmo/moonlight-online

moonlight-online

Przypisano do kategorii: Gry na Facebooku, MMO

Galeria - screeny

Gra MoonlightOnlinescreenshot2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: