Gra fantasy, RPG z elementami typowymi dla karcianek, czyli AtlanticaS na Facebooku. Doświadczenie godne największych maniaków turowych produkcji strategicznych.

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,44 na 5
Oddanych głosów: 9
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome IE Firefox

Recenzja gry AtlanticaS

Stań na czele oddziału najemników i przeprowadź ich przez niebezpieczny, ale pełen niesamowitych przygód, świat gry AtlanticaS. Znajdziesz tu przede wszystkim tematykę fantasy i mieszankę różnych elementów.

Twoim zadaniem będzie stworzenie drużyny doborowych wojowników, z których każdego cechują odmienne umiejętności i zdolności. Członków drużyny otacza aura tajemniczości, a każda z postaci opisana jest wieloma informacjami statystycznymi. Fani gier RPG pewnie już w tym momencie się cieszą: tak, produkcja ta spodoba się przede wszystkim miłośnikom karcianych roleplay’ów fantasy.

Gra AtlanticaS na FB

Rozległy świat gry AtlanticaS

AtlanticaS to produkcja koreańska (oczywiście przetłumaczona na język angielski). Dlaczego wspominamy o tym fakcie? Cóż, azjatyckie produkcje cechuje specyficzna grafika, która ma swoich zwolenników, ale jest też grono graczy, dla których nawet nutka mangowego stylu wyklucza dany tytuł. Dla obu grup mamy dobrą wiadomość: w grze można oczywiście wyczuć klimat anime, jednak nie jest on zbyt nachalny. Z resztą: na screenach zobaczycie, o co chodzi. Postaci zostały narysowane bardzo starannie, każda z nich ma swój unikalny charakter i samo oglądanie tych miniaturowych dzieł sztuki daje wielką satysfakcję.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/rpg/atlanticas

Atlanticas

Przypisano do kategorii: Gry na Facebooku, RPG

Galeria - screeny

atlanticas-001Gra AtlanticaS na FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: