Poznaj zamek Camelot - produkcja Merlin The Game przeniesie Cię w czasy króla Artura. Ta gra RPG zachwyci Was dobrą grafiką i rozbudowaną fabułą

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,43 na 5
Oddanych głosów: 7
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox

Recenzja gry Merlin The Game

Znalazłeś się w srodku ciemnego lasu. Nagle pojawiły się jadowite pająki monstrualnych rozmiarów. Uzbrojony tylko w maczugę postanowiłeś stawić czoła wyzwaniu.

Pierwsze starcie wygrałeś. Jednak po chwili zjawiły się dziwne kreatury. Było ich zbyt wiele, aby dać sobie z nimi radę. Przyjmowałeś raz po drugim i już niemal nie postradałeś życia. Nagle niesamowita jasność rozświetliła okolicę a wszyscy rywale legli jak od porażenia piorunem. To Merlin, to on Cię uratował. Jest w drodze do zamku Camelot, korony Albionu. To miejsce, w którym wielcy ludzie rozsławili swe imiona i dzisiaj Ty możesz dołączyć do tego elitarnego grona. Nigdy nie możesz zmienić tego, skąd przyszedłeś, jednak cała Twa wartość polega na tym, o co walczysz.

Gra Merlin The Game

Las… Uważaj, bo niebezpieczeństwo może pojawić się znienacka

Oto gra z gatunku action RPG: zostaniesz śmiałkiem, który zmierzy się z siłami zła. Zanim jednak ruszysz, musisz uzbroić się w coś więcej niż niewielki kij. Kupisz miecz – być może nie jest on szczytem marzeń, bo to tylko zardzewiały kawał stali, jednak nawet on będzie dużym krokiem naprzód. Zanim pójdziesz ramię w ramię z Merlinem, jest jeszcze jedna rzecz: król Artur nie może dowiedzieć się, że stosuje on magię.

Twoja postać - bohater Merlina

Zdecydujesz o tym, jak będzie wyglądał Twój awatar w grze Merlin The Game

Od tej pory jesteś zdany na swój los. Przyjąłeś trudną misję pomocy ludowi króla Artura. Czekają różnorodne misje, w których sprawdzisz się jako wojownik i mądry rycerz. Merlin The Game to rasowa produkcja z gatunku fantasy RPG z niesamowitą grafiką 3D, jaką na Facebooku rzadko widzimy w produkcjach przeglądarkowych. Będzie dużo walki i przygody, rozwiązywania zagadek i podróżowania po tajemniczym świecie.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/rpg/merlin-the-game

Merlin The Game

Przypisano do kategorii: RPG

Galeria - screeny

screen2Gra Merlin The GameTwoja postać - bohater Merlina

Jeden komentarz do Merlin The Game

  1. czarli12 pisze:

    jak nazywa sie ta gra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: