Doskonal swoją postać aż staniesz się doskonałym wojownikiem. Ninja Soul to gra na FB, w której turowe walki swoją dynamiką zapierają dech i budzą emocje

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,80 na 5
Oddanych głosów: 10
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Firefox Chrome Internet Explorer

Recenzja gry Ninja Soul

Gdzie ja jestem? Co to za miejsce? Nie wiesz, co się stało… Po chwili podbiega do Ciebie dziwnie wyglądający chłopak: „kryj się, jesteś w niebezpieczeństwie!”.Po chwili pojawili się agresywni wojownicy uzbrojeni w coś przypominającego kosy. Agresorzy zaatakowali dopiero co poznanego przez Ciebie towarzysza. Zobaczyłeś piękną walkę, w której pokazał on niesamowite umiejętności. Przegnał oprychów, wrócił do Ciebie i zapytał, czy wszystko z Tobą w porządku. Odpowiedziałeś, że tak – zapytał jeszcze, czy chciałbyś potrafić walczyć tak, jak On. Odpowiedziałeś: „oczywiście” – zabrał Cię do swojej wioski, gdzie rozpoczniesz swoją prawdziwą przygodę z grą RPG zatytułowaną Ninja Soul.

Walka w grze Ninja Soul

Po wybraniu wyglądu swojego bohatera i jego płci oraz obejrzeniu intra, które opisaliśmy powyżej, przenosisz się do wioski, w której poznasz obsługę aplikacji. Najważniejszy w wiosce jest jej przywódca, który zleci Ci pierwsze zadania. W okalających lasach czai się niebezpieczeństwo i mroczni wojownicy planują atak, więc razem z innymi, świetnie wyszkolonymi wojownikami Ninja będziesz starał się odeprzeć ataki.

Walki w Ninja Soul toczą się w turach. Zostały one bardzo efektownie zrealizowane – efektowna grafika i animacja w stylu manga świetnie ilustrują potyczki zawodników. Gra charakteryzuje się rozbudowaną fabułą, w której – o czym nie trudno się domyślić – chodzi przede wszystkim o walkę dobra ze złem. Produkcja przeznaczona dla miłośników stylu Ninja, wschodnich sztuk walki oraz gatunku jRPG.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/rpg/ninja-soul

Ninja Soul

Przypisano do kategorii: Gry na Facebooku, RPG

Galeria - screeny

Walka w grze Ninja Soulns-002ns-003

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: