Tytuł ten oprócz niezwykłej fabuły wypełniają liczne bijatyki i starcia z oponentami. W grze Soul Crash na Facebooku znajdziecie też kilka cech produkcji typu RPG

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,06 na 5
Oddanych głosów: 16
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome IE Firefox

Recenzja gry Soul Crash

Jako młody, obiecujący wojownik zdobywający kolejne szczeble wtajemniczenia Twoi mistrzowie wystawili Cię na ostateczną próbę. Okazała się ona zbyt trudna.

Mistrzowie przecenili Twoje możliwości. Wydawało im się, że przezwyciężysz złe moce, które miały uodponić Cię przed trudnościami w przyszłości. Jednak nie udało się to. Jednak z jakiegoś powodu Twoja dusza nie wytrzymała tego starcia z siłami zła. Straciłeś pamięć. Teraz, wraz ze swoimi kompanami, musisz zrobić wszystko, aby odzyskać swoją duszę, umiejętności. Jednak najpierw… musisz się dowiedzieć, kim tak naprawdę jesteś.

Tworzenie postaci w Soul Crash

Wybierz cechy i umiejętności oraz płeć i wygląd swojego bohatera

Gra Soul Crash jest specyficzną bijatyką z elementami RPG. Udostępniona na Facebooku aplikacja charakteryzuje się grafiką w stylu manga/anime, turowymi bitwami z ciekawym elementem polegającym na możliwości wpływania na przebieg walki. Walki mimo, że nie toczymy ich w czasie rzeczywistym, wyglądają efektownie i są dynamiczne. Kombosy i niesamowite ciosy robią wrażenie.

Charakterystyka bohatera gry SoulCrash

Po wygranej walce zdobywasz punkty doświadczenia, które rozdzielasz pomiędzy poszczególne cechy postaci

Po każdej walce otrzymujemy punkty doświadczenia. Możemy przydzielać je do poszczególnych cech naszej postaci. Jest też możliwość skorzystania z predefiniowanych ustawień – oznacza to, że nie musicie po jednym punkciku przydzielać każdej cesze, lecz jednym kliknięciem w odpowiedni przycisk wybrać, czy chcemy być ofensywni, defensywni czy cechy te mają się w walce równoważyć.

Walka

Walcz z oponentami, spróbuj pokonać swoich wrogów - będzie ich cała chmara

Gra Soul Crash to również rozbudowany wątek fabularny i stopniowe ujawnianie wszystkich tajemnic, jakie kryje w sobie ta produkcja. Dołączą do Ciebie sprzymierzeńcy, z którymi łatwiej będzie pokonać przeciwności losu.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/rpg/soul-crash

Soul Crash Facebook

Przypisano do kategorii: Gry na Facebooku, RPG

Galeria - screeny

Tworzenie postaci w Soul CrashCharakterystyka bohatera gry SoulCrashWalka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: