Pokonuj żywych przeciwników w grze zatytułowanej Stalowi Giganci przeznaczonych dla użytkowników polskiego portalu społecznościowego Nasza Klasa

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,77 na 5
Oddanych głosów: 92
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox Internet Explorer

Recenzja gry Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.

Zacznijmy od fabuły: gdzieś na odległej planecie skolonizowanej przez człowieka (tak, gra przenosi nas w przyszłość – czasy, w których cywilizacja rozwinęła się na tyle, iż możliwe były podróże między systemami planetarnymi) toczą ze sobą batalię samozwańczy władcy poszczególnych sektorów (regionów). Ty, jako jeden z nich, jesteś autonomiczną jednostką – oznacza to, że odpowiadasz za wszystkie swoje posunięcia i masz możliwość samodzielnego podejmowania decyzji. Grę Stalowi Giganci rozpoczniesz od wyboru robota: mecha bojowego.

Stalowi Giganci krok po kroku: 1. Wybierz swojego robota

Stalowi Giganci krok po kroku: 1. Wybierz swojego robota

Każda maszyna opisana jest zestawem cech a poziom każdej z określa ilość punktów do niej przypisanych. Mamy do czynienia tutaj z mechanizmami znanymi z produkcji RPG: w miarę postępów w grze doskonalisz wszystkie z umiejętności. Rozdzielasz zdobyte punkty doświadczenia między wszystkie z cech. Walki opierają się na systemie turowym i podczas nich o zwycięstwie decyduje właśnie poziom doświadczenia Twojej maszyny.

Fabryka w grze Stalowi Giganci

Tutaj kupisz bronie, tarcze i inne ważne, niezbędne wręcz rzeczy

W tym celu do Stalowych Gigantów zaimplementowano system boosterów/powerupów: w fabryce zaopatrzyć możesz się w skuteczną broń, tarcze i inne przydatne rzeczy. Na arenie spotkasz się z przeciwnikami: to właśnie tutaj zweryfikowane zostaną umiejętności Twoje i Twojego robota. Zdobyta kasa i doświadczenie będą procentować w późniejszych potyczkach.

W warsztacie zainstalujesz zakupione rzeczy, korzystając z wolnych slotów podłączysz zakupiony sprzęt co sprawi, że (być może) Twój robot będzie niepokonany. Stalowi Giganci jest grą dosyć rozbudowaną, ale przede wszystkim dobrze zrealizowaną pod względem technicznym. Została przetłumaczona na język polski.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/rpg/stalowi-giganci-nk

stalowi-giganci-nasza-klasa

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, RPG

Galeria - screeny

Stalowi Giganci krok po kroku: 1. Wybierz swojego robotaFabryka w grze Stalowi Gigancimech-robot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: