Browserowa gra nosząca tytuł Szaleństwo wywołuje ciarki na plecach, więc lepiej nie grać w nią po zapadnięciu zmroku. To prawdziwy horror

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,35 na 5
Oddanych głosów: 23
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox Internet Explorer

Recenzja gry Szaleństwo

Ta horrorowa gra przypomina trochę klimatem wielki hit z PC Sanitarium. Teraz w przeglądarce internetowej za pośrednictwem portalu społecznościowego Nasza Klasa możemy przenieść się do innego, przerażającego świata.

Najgorsze, co mogło się Tobie przytrafić. Nie wiesz gdzie jesteś. Nie masz pojęcia, kim jesteś. Pojawia się pewna Cindi – jedyna nadzieja na to, aby w końcu coś się wyjaśniło. Niestety, oprócz suchych faktów nie dowiesz się, dlaczego tutaj się znalazłeś.

Mapa poziomu w grze Szaleństwo

Dostęp do poszczególnych części szpitala, który jest miejscem rozgrywania akcji w grze Szaleństwo, będziesz sukcesywnie odblokowywał po wykonaniu zadania

W grze Szaleństwo mamy do czynienia z fuzją kilku gatunków: jest to społecznościowa produkcja RPG z elementami przygodowymi. Typowa konwencja tekstowych gier browserowych została wzbogacona o świetną grafikę i ciekawy mechanizm rozgrywki.
W poszukiwaniu rozwiązania zagadki zwiedzisz cały szpital dla psychicznie chorych, w którym znalazłeś się z niewiadomych przyczyn. Przy okazji, a właściwie – z konieczności – wykonasz trochę prac. Potrzebna będzie gotówka. Po co, zapytacie, choremu psychicznie gotówka w zakładzie zamkniętym? To nie jest zwykły szpital, a Ty chcesz się z niego jak najszybciej wydostać. Wykonując zadania odblokowywujesz dostęp do kolejnych części szpitala. Przecież to Szaleństwo w końcu musi się skończyć, prawda? Wykonana praca zostanie nagrodzona gotówką i przydatnymi przedmiotami. Po drodze bowiem spotkasz bardzo agresywnych pensjonariuszy, których trzeba będzie „uspokoić”.

Tutorial - Szaleństwo na Naszej Klasie

Miłe przywitanie? To tylko pozory, jednak na szczęście gra jest po polsku i na początku w tutorialu wyjaśniane są wszystkie zasady

Budzisz się w szpitalu psychiatrycznym. Nie wiesz co tu robisz i kim są otaczający Cię ludzie. Rozglądasz się z niepokojem i już wiesz, że będziesz miał tylko jeden cel – przetrwać. Zdobądź pieniądze pomagając sanitariuszom, wyręczaj innych w mokrej robocie i zdobywaj pieniądze w nielegalnych walkach ulicznych. Zrób wszystko to, co będzie konieczne by przetrwać otaczające Cię Szaleństwo.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/rpg/szalenstwo

Szaleństwo NK

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, RPG

Galeria - screeny

Mapa poziomu w grze SzaleństwoTutorial - Szaleństwo na Naszej KlasieWalka i zadania w Szaleństwie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: