Gra Tower Worlds łączy w sobie elementy strategii RTS, RPG ale przede wszystkim należy do gatunku Tower Defense. Przeczytajcie naszą recenzję i zobaczcie film

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,67 na 5
Oddanych głosów: 3
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome IE Firefox

Recenzja gry Tower Worlds

Oto produkcja, która wymagać będzie od Was pełnego zaangażowania i skupienia. Nie jest to kolejna produkcja będąca typowym zabijaczem czasu. W TowerWorlds musicie planować i realizować swoje strategie.

Opisywana gra jest połączeniem strategicznej produkcji RTS i RPG wtłoczonym w elegancką i efektowną grafikę 3D. Przenosimy się do czasów wypraw morskich wielkich odkrywców i niczym Kolumb wyruszasz w daleką podróż w nieznane. Rozbijasz się niestety u wybrzeży jednej z wysp. Statek przetrwał lecz jest uszkodzony. Na wyspie zbudujesz bazę, jednak dzika przyroda nie będzie Ci sprzyjać. Musisz stworzyć skuteczną linię obrony tak, aby mieszkańcy osady nie ucierpieli podczas częstych ataków.

Gra Tower Worlds - screenshot

Grafika 3D w Tower Worlds robi bardzo pozytywne wrażenie

Pewnie domyślacie się, że Tower Worlds to gra w popularnej i lubianej konwencji zwanej z angielskiego tower defense, czyli obrona wieży. Autorzy jednak postarali się o szereg elementów urozmaicających. Budujemy miasto, zbieramy zasoby budulca i pożywienia, nasza twierdza stopniowo się rozrasta i rośnie w siłę. Odpierasz kolejne ataki i planujesz linię obrony.

Gra Tower Worlds to, co już wspomnieliśmy, jest fajnym i udanym połączenie RTS’a i RPG z grafiką trójwymiarową, elementami budowy miasta oraz składnikami społecznościowymi, czyli rywalizacją z innymi użytkownikami oraz możliwością współpracy.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/rpg/tower-worlds

Tower Worlds Facebook

Przypisano do kategorii: Gry Strategiczne, RPG, Strzelaniny

Galeria - screeny

Gra Tower Worlds - screenshotscreen1_tower_worlds

Film: Tower Worlds

Prezentacja gry przeglądarkowej Tower Worlds, z której możecie korzystać za darmo w portalu społecznościowym Facebook - połączenie strategii RTS i gry RPG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: