Poznaj egzotyczne gatunki rybek akwariowych dzięki grze Aquantika 3D na Naszej Klasie i pochwal się wszystkim swoim wirtualnym akwarium - jedynym i niepowtarzalnym

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,49 na 5
Oddanych głosów: 61
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome IE Firefox

Recenzja gry Aquantika 3D

Relaks, tylko dobry odpoczynek i radość z obserwowania barwnych okazów ryb akwariowych – jeśli teraz to, czego potrzebujesz, to właśnie chęć spędzenia miło czasu przed ekranem monitora, Aquantica jest propozycją dla Ciebie.

Co skłania ludzi do założenia akwarium i zajmowania się egzotycznymi rybkami? Pewnie chęć poznania kawałka tego tajemniczego i nie do końca jeszcze odkrytego podwodnego świata. To również pole do wykazania się kreatywnością, możliwość wyrażenia siebie – przecież wiadomo, że nie ma dwóch identycznych akwariów. A co, jeśli nie mamy możliwości ani czasu, aby prawdziwe akwarium wstawić do swojego domu? Oto aplikacja Aquantika 3D na NK.pl przychodzi nam z pomocą.

Screen - rybki w grze Aquantika 3d

Mnogość i różnorodność gatunków ryb w grze Aquantika 3D są imponujące

Dziesiątki przeróżnych ryb akwariowych, setki dekoracji i wodorostów do wykorzystania przy wystroju naszego małego wirtualnego akwenu i mnóstwo opcji czeka na każdego, kto zdecyduje się wypróbować Aquantikę. Karmienie rybek to tylko część obowiązków. Jeśli stworzysz odpowiednie warunki, będziesz mógł rozmnożyć posiadane okazy (nie jest tajemnicą, że potrzebujesz do tego osobników obu płci). Wyhodowane egzemplarze możesz sprzedać lub kolekcjonować.

Gra - akwarium

Grafika jest wręcz fotorealistyczna w tej grze

Oprócz wszystkich funkcji związanych z „obsługą” akwarium mamy szereg możliwości społecznościowych, a także szereg niespodzianek, nagród, wyzwań i elementów rywalizacji. Z pewnością znajdzie się spora grupa zwolenników tej aplikacji.

 

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/symulatory/aquantika-3d

Aquantika

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, Symulatory

Galeria - screeny

Screen - rybki w grze Aquantika 3dGra - akwarium

Film: Aquantika 3D

Spójrzcie, ile przeróżnych gatunków ryb możecie znaleźć w Aquantika 3D. Akwarystyka to hobby nie dla wszystkich. Może odkryjesz w sobie tą pasję?

2 Komentarze do Aquantika 3D

  1. zbigniewostrowski pisze:

    lubię rybki-ta gra jest fajna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: