Charakteryzująca się wysokiej jakości grafiką 3D gra pt. My Free Pirate to kolejny krok w stronę podwyższania jakości aplikacji browserowych. Stań do bitwy morskiej z niezliczoną ilością graczy w środowisku MMO

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,80 na 5
Oddanych głosów: 15
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski niemiecki
Wspierane przeglądarki: Firefox Chrome Internet Explorer

Recenzja gry My Free Pirate

Poszukiwacz przygód i hulaka taki, jak Ty, nie ominie tego tytułu. W najnowszej aplikacji rozrywkowej przygotowanej przez firmę Upjers zakosztujecie smaku prawdziwie emocjonujących i pasjonujących wydarzeń.

No tak. Czasy, kiedy w statki grało się z wykorzystaniem papieru i ołówka minęły bezpowrotnie. Dziś produkcje takie, jak Seafight i Pirate Storm zajęły miejsce tradycyjnemu sposobowi toczenia bitew morskich. Dołącza do nich najnowsza gra w statki pod tytułem MyFreePirate: z grafiką 3D (generowana przy użyciu Unity 3D Plugin), płynną animacją generowaną w czasie rzeczywistym, mnóstwem akcji i walk PvP (gracz kontra gracz).

Bitwy Morskie - gra na przeglądarkę

Gwoździem programu w grze My Free Pirate są bitwy morskie - tego tutaj jest najwięcej

Każdy pirat ma swój port macierzysty: na wyspie, gdzie jest on umiejscowiony, znajdują się też inne budynki, w których sprawdzisz aktualne misje, towary do przetransportowania, w tawernie zasięgniesz języka a w stoczni naprawisz statek i dokupisz broń. Tak, ta ostatnia jest niezbędna: bez tego nawet nie próbuj wypuszczać się wiele mil morskich od brzegu. Inni gracze szybko Cię namierzą i podziurawią żagle, a w najgorszym przypadku – przebiją kadłub. Jak taka sytuacja może się skończyć? Nietrudno sobie to wyobrazić.

Port Pirate

Tutaj, na wyspie, znajduje się port i inne istotne miejsca, które dobrze jest odwiedzić przed wyruszeniem w kolejną misję

Kiedy już wyruszysz w morze, zaczniesz swoje polowanie na zawartość ładowni innych pływających po oceanie statków. Zanim się dobierzesz do cennych towarów, będziesz musiał przemocą przekonać kapitana wrogiego statku (czytaj: przewagą ogniową), aby oddał to, co ma najcenniejsze. Walka jest dynamiczna i emocjonująca. Zwycięzca bierze wszytko, więc uważaj, bo podczas bitwy morskiej ważne jest – oprócz dobrego uzbrojenia – trochę szczęścia i zręczności.

Statki - gra przeglądarkowa Piraci

Przeglądarkowa gra w Piratów: statki, morza i oceany oraz strzelaniny!

Woda wygląda jak prawdziwa. Statki są bardzo szczegółowo odwzorowane a ich detale są animowane. Mamy możliwość gry pełnoekranowej oraz zoomowania obszaru gry. Jeśli dodać do tego niesamowitą płynność rozgrywki (gra My Free Pirate „chodzi” w minimum 30 klatkach na sekundę) wyłania się nam obraz niemal idealnej produkcji. (Uwaga! aktualnie gra jest w fazie beta-testów).

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/symulatory/my-free-pirate

My Free Pirate

Przypisano do kategorii: MMO, Strzelaniny, Symulatory, Zręcznościowe

Galeria - screeny

Bitwy Morskie - gra na przeglądarkęPort PirateStatki - gra przeglądarkowa Piraci

Film: My Free Pirate

Bitwa morska, port, podstawowe funkcje menu - film przedstawia tutorialową misję w przeglądarkowej grze online z gatunku MMO pt. My Free Pirate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: