Zasiedl ten daleki zakątek świata. Zbuduj osadę, uprawiaj rolę i stawiaj nowe budynki. Pionierzy to gra farmerska po polsku udostępniona użytkownikom Naszej Klasy

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,16 na 5
Oddanych głosów: 80
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Internet Explorer Firefox Chrome

Recenzja gry Pionierzy NK

Pionier to ktoś nie bojaźliwy, z optymizmem patrzący w przyszłość i poszukujący wyzwań. Taką osobą może stać się każdy, kto zagra w tą grę na NK.pl.

Bez zbędnych wstępów – po prostu – trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty. A w Pionierach na Naszej Klasie, grze farmerskiej i symulującej funkcjonowanie wirtualnej miejscowości, pracy będzie bardzo dużo. Na szczęście gra jest po polsku a tutorial (czyli samouczek objaśniający zasady rozgrywki) objaśni nam wszystkie zagadnienia. Do pomocy będzie też kilku ludzi, którym wystarczy zlecić pewne zadania (np. drwalowi karczowanie lasu i chaszczy) itd.

Celem w grze Pionierzy jest wykonywanie kolejnych zadań, stawanie budynków, uprawa roli. Autorzy umieścili tutaj wszystkie fajne elementy, które sprawiają, że jest to bardzo wciągająca i dająca wiele radości gierka. Zagrać może praktycznie każdy.

Walutą premium w Pionierach są szmaragdy, jednak nawet bez nich powinniście sobie poradzić. Monety, które zarobicie za zebrane plony czy inne czynności wystarczają na bieżące inwestycje. Nie ma to jak dobra gra farmerska, sprawdźcie to sami.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/symulatory/pionierzy-nk

pionierzy

Galeria - screeny

budowanie_w_grze_pionierzy_na_naszej_klasienk_gra_pionierzysklep_pionierzy_nasza_klasa

Film: Pionierzy NK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: