Niesamowity symulator wyścigów samochodowych na przeglądarkę: Race Track Rivals to tuning, przeróbki aut i intuicyjny edytor tras po polsku!

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,00 na 5
Oddanych głosów: 16
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Firefox Internet Explorer

Recenzja gry Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!

Rozbudowana produkcja dla maniaków szybkich samochodów. Tak jednym zdaniem można określić opisywaną tutaj aplikację przetłumaczoną na język polski i udostępnioną użytkownikom portalu społecznościowego Facebook. Ścigamy się z czasem, ale przede wszystkim z innymi graczami. Tak, moi drodzy: w Race Track Rivals to właśnie żywi przeciwnicy będą zatruwać Ci życie i starać się pokonać w równej walce na torach wyścigowych.

Race Track Rivals

Piękne dziewczyny i szybkie samochody: treść gry przeglądarkowej Race Track Rivals

Oczywiście możliwe jest wzięcie udziału w szybkim wyścigu, gdzie rywalami są samochody prowadzone przez sztuczną inteligencję: swoją drogą to dobry sposób na szybkie zdobycie doświadczenia w prowadzeniu samochodu i trochę kasy na tuning posiadanych aut. Oprócz standardowych opcji w Race Track Rivals będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w zawodach wyścigowych. Musisz wpłacić wpisowe – jeśli wygrasz, ta inwestycja zwróci Ci się z nawiązką. Jeśli „wtopisz” – stracisz wpłaconą kasę.

Równocześnie na torze w Race Track Rivals znajdzie się do 4 graczy

Równocześnie na torze w Race Track Rivals znajdzie się do 4 graczy

Warto wspomnieć o edytorze tras (łatwym w obsłudze) oraz możliwości tworzenia swoich własnych konkurencji: ustalasz limit osiągów dla aut, jakie mogą wziąć udział w zawodach, wysokość wpisowego, ustawiasz przeszkody na jezdni i do dzieła. Musisz też zlecać swoim inżynierom wyścigowym pracę nad nowymi rozwiązaniami technicznymi, które poprawią osiągi Twojego auta. Wymaga to oczywiście odpowiednią ilość czasu, który możesz skrócić wpłacając określoną sumę pieniędzy. Forsę zarobisz za wygrane wyścigi. Race Track Rivals to godna polecenia gra samochodowa dla każdego, kto miałby ochotę się pościgać, stworzyć kolekcję szybkich aut! Polecamy.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/symulatory/race-track-rivals

Race Trac Rivals

Przypisano do kategorii: Gry na Facebooku, Symulatory

Galeria - screeny

Race Track RivalsRównocześnie na torze w Race Track Rivals znajdzie się do 4 graczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: