Przedziwny świat Tauriworld - ta gra MMO wzywa CIę do udziału w wielkiej przygodzie, w której doświadczysz czegoś, czego nigdy wcześniej nie przeżyłeś

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,60 na 5
Oddanych głosów: 5
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome FF IE Opera

Recenzja gry Tauriworld

Wita Cię piękna Julia, asystentka, która przeprowadzi Cię przez pierwsze kroki w grze MMO pt. Tauriworld. Jeśli posłuchasz jej rad szybko uda Ci się rozbudować swoje imperium.

Na początku należy zadbać o zmaksymalizowanie tempa wydobycia surowców. Twoim pierwszym zadaniem jest zbudowanie wyższych poziomów Tartaku, Huty i Wiatraka, to przyspieszy wydobycie. Musicie wiedzieć bowiem, że Tauriworld to przeglądarkowa strategiczna gra MMO, w której podstawowe mechanizmy rozgrywki przypominają wiele różnorodnych produkcji z gatunku RTS.

Strategiczna gra Tauriworld

Chociaż schludna, oprawa graficzna mogłaby być ciut lepsza

Dla swojego imperium musisz zapewnić stały dostęp energii i różnorodnych zasobów, dzięki którym wydajnie i szybko wybudujesz kolejne elementy infrastruktury. Potrzebne jest umiejętne korzystanie z dobrodziejstw dyplomacji, której elementy dostarczyli nam autorzy gry Tauriworld. Cieszy, że wśród kilkudziesięciu języków do wyboru mamy też j. polski. Brawa dla producentów.

Przepiękny świat tauri world

Świat Tauri World - przepiękny, tajemniczy, wymagający

Jak już wspomniano, Tauriworld to produkcja MMO, a więc wchodzimy tutaj w interakcję z innymi graczami. Możemy handlować, ale również prowadzić współpracę na innych płaszczyznach. Pod tym względem autorzy postarali się o to, aby dać graczom jak największą swobodę.

Dla kogo przeznaczona jest ta produkcja? Nie wahamy się użyć wyświechtanego określenia „dla każdego”. Tutorial pozwoli początkującym szybko zakochać się w strategiach MMO a zaawansowani docenią złożoność tej gry. Dlatego polecamy Wam ten tytuł.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/symulatory/tauriworld

MMO pt. Tauriworld

Przypisano do kategorii: Gry Strategiczne, MMO, Symulatory

Galeria - screeny

Strategiczna gra TauriworldPrzepiękny świat tauri world

Film: Tauriworld

Tutorial i wprowadzenie do strategicznej gry MMO pt. Tauriworld, w której zadaniem będzie stworzenie potężnego, świetnie funkcjonującego imperium we współpracy z innymi graczami tocząc wojny i potyczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: