Zostań jednym ze śmiałków odwiedzających Dziki Zachód. Wciel się w rolę szeryfa i wybuduj miasto na środku pustyni: nowa gra na NK.pl

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,50 na 5
Oddanych głosów: 8
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome IE Firefox

Recenzja gry Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.Cofnijmy się w czasie i odwiedźmy kontynent północnoamerykański końca wieku XIX, kiedy to tysiące osadników z Europy szukało tam szczęścia, jakie miało dać im znalezione tam złoto. Wybudujesz osadę i będziesz nią zarządzać. Jednak nie będzie to zadanie łatwe. W pobliżu kręci się bowiem wielu amatorów łatwego łupu. Wciel się więc w rolę szeryfa i zaprowadź porządek, zmodernizuj osadę i odstrasz rzezimieszków.

Scr Dziki Zachod 01

Czy jesteś gotów na to, by odwiedzić Dziki Zachód? Zrób to już dzisiaj

Gra łączy w sobie elementy symulacji ekonomiczno/budowalnej, ale ma też w sobie trochę elementów zręcznościowych. Co jakiś czas w pobliżu miasta pojawiają się źli ludzie. W tym momencie chwytasz nabitą broń i idziesz stoczyć pojedynek z tym zuchwałym osobnikiem, który odważył się znaleźć w pobliżu budowanego przez Ciebie miasta. Naprzemiennie oddajemy strzały do przeciwnika i robimy to do czasu, aż agresor postrada życie. Jest to ciekawy element urozmaicający zabawę z Dzikim Zachodem.

Aby przybliżyć Wam ten tytuł publikujemy tutaj nagranie, dzięki któremu sami wyrobicie sobie swoje zdanie na temat tej wciągającej (naszym zdaniem) aplikacji. Warto sprawdzić.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/zrecznosciowe/dziki-zachod-nk

Dziki Zachód

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, Zręcznościowe

Galeria - screeny

Scr Dziki Zachod 01

Film: Dziki Zachód NK

Filmik - gameplay z nowej produkcji na Naszej Klasie zatytułowanej Dziki Zachód. Buduj, zarządzaj, osiągaj sukcesy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: