Dynamiczna, pełna humoru zręcznościówka dla użytkowników portalu Facebook nosząca tytuł Moo Party może wciągnąć na długie godziny

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,32 na 5
Oddanych głosów: 19
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: Chrome Internet Explorer Firefox

Recenzja gry Moo Party

Gdzieś w dalekich górach mieszkały sobie sympatyczne krowy. Pędziły spokojny, wesoły żywot, pasąc się na zielonych łąkąch i wygrzewając w górskim słońcu. Niestety, zjawili się tutaj nieproszeni goście i razem z kumplami musicie stąd uciekać.

Można zostawić już z boku fabułę – i tak nic więcej na jej temat nie ma do napisania. I bardzo dobrze, bo tutaj nie jest ona istotna. Ta produkcja ma wszystko, by stać się wielkim hitem: proste zasady, dobrą grafikę oraz dźwięk i dużo dynamiki. Razem ze swoją drużyną zwariowanych krów przemierzać będziesz poziomy. Na dwuwymiarowych planszach przesuwających się stale ze strony prawej do lewej biegniesz Ty i Twoi kumple. W różnych miejscach rozrzucono monety i Twoim zadaniem jest zebrać ich jak najwięcej.

Screen 01 - Moo Party

Skacz! Zbierz najwięcej monet, Twoi kompani Ci pomogą, możesz na nich liczyć

Do sterowania wykorzystujemy tylko jeden przycisk (spacja lub lewy przycisk myszy). Odpowiada on za skok. Jeśli przytrzymasz przycisk dłużej, krowa wyskoczy wyżej. Jeśli klikniesz/przyciśniesz wtedy, gdy krówka będzie w powietrzu wykona ona podwójny skok. Skorzystać możemy z powerupów, czyli wspomagaczy, dzięki którym łatwiej będzie zbierać monety na kolejnych planszach. Oczywiście tego typu udogodnienia wiążą się z wysupłaniem zebranych monet.

Screen 02

Wspomagacze – zebrane na kolejnych poziomach monety możesz wydać na przydatne przedmioty, dzięki którym zbieranie monet będzie skuteczniejsze!

Moo Party to pełna humoru produkcja praktycznie dla każdego gracza gustującego w zręcznościówkach. W przyszłości autorzy planują dać nam możliwość równoczesnej rozgrywki w kilku (opcja jest już przygotowana, ale na razie nie jest aktywna). Oprócz tego będzie też opcja zabawy na pełnym ekranie. Aplikacja godna uwagi: wciągająca i zabawna.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/zrecznosciowe/moo-party

Moo Party

Przypisano do kategorii: Gry na Facebooku, Zręcznościowe

Galeria - screeny

Screen 01 - Moo PartyScreen 02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: