Rozegraj partyjkę bilarda na Facebooku z żywym przeciwnikiem. Oto komputerowa wersja popularnej ósemki, której zasady złapiesz w mig

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 2,00 na 5
Oddanych głosów: 1
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: angielski
Wspierane przeglądarki: IE Chrome Firefox

Recenzja gry Pool Billiard

Ta najbardziej znana, najpopularniejsza odmiana bilarda ma już około 100 lat (tak, to nie pomyłka – gra powstała na początku dwudziestego wieku) często jest tematem komputerowych symulacji.

Dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z popularną ósemką, przedstawiamy jej zasady.

Na stole ląduje piętnaście bil: po 7 pełnych (koloru jednolitego) i połówek (z paskiem) oraz jedna czarna oznaczona cyfrą 8. Biała, największa, to tak zwana bila rozgrywająca. Tylko w nią można bezpośrednio uderzać kijem. Uderzenie kijem w jakąkolwiek inną kulę na stole oznacza faul i stratę ruchu. Następuje rozbicie – uderzając kijem w białą bilę trafiamy w jakąkolwiek z ułożonej w trójkąt grupy.

W zależności od tego, jaki rodzaj bili wpadnie do łuzy, ten typ zostaje przypisany do gracza – od tej pory tej pory może uderzać bilą rozgrywającą w swoje kule. Jeśli po rozbicu wpadną oba rodzaje, gracz kontynuuje uderzanie i ma dowolność w wyborze. Dalej już na zmianę gracze starają się podczas swojego ruchu tak rozgrywać, aby pozbyć się ze stołu jak największej ilości swoich bil. Jeśli gracz pozbędzie się już swoich, przystępuje do wbicia czarnej bili. Wygrywa ten, który pierwszy wbije wszystkie swoje bile do luz i na końcu czarną.

Screen

Widok stołu z góry – wystarczający aby zaplanować kolejne uderzenia. Pool Billiard wyróżnia się też prostotą obsługi: oddawanie strzałów jest intuicyjne i łatwe

Aplikacja Pool Billiard na Facebooku to propozycja dla fanów „ósemki”.  Najfajniejsze jest to, że uczestniczymy w pojedynkach z żywym przeciwnikiem. Mogą to być znajomi z Facebooka albo losowi gracze. Sterowanie jest proste i intuicyjne – wszystko odbywa się przy użyciu myszy.

Uatrakcyjnieniem są rankingi wśród graczy: światowy, topowa setka a także prywatna lista najlepszych przyjaciół. Sprawdź więc, jak wyglądają Twoje umiejętności na tle innych graczy i postaraj się wygrać jak najwięcej partii.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/zrecznosciowe/pool-billiard

Pool Billiard

Przypisano do kategorii: Gry na Facebooku, Zręcznościowe

Galeria - screeny

Screen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: